Promocja w klinice InviMed Warszawa

„Pakiet na start” w klinice InviMed w Warszawie. Pierwsza i kolejna wizyta teraz o 40% taniej!

Przedłużające się starania o ciążę i wielkie marzenie o dziecku? Szczęściu niekiedy trzeba pomóc, a pierwszy krok to wizyta w specjalistycznej placówce, gdzie czeka fachowe wsparcie. Klinika Leczenia Niepłodności InviMed Warszawa przygotowała dla przyszłych pacjentów atrakcyjną promocję polegającą na obniżeniu ceny za dwie pierwsze wizyty. Pakiet na start, czyli pakiet złożony z dwóch wizyt – pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej – o 40% tańszy niż przy zakupie tych dwóch wizyt osobno. 

„Pakiet na start” w InviMed Warszawa

Regularna cena wizyty niepłodnościowej w klinice InviMed Warszawa kosztuje 250 zł (w przypadku pierwszej wizyty) i 200 zł (przy kolejnej konsultacji). Cena za obie wizyty – 450 zł. 

Aktualnie obowiązuje promocja, która zmniejsza ceny tych dwóch wizyt aż o 40%. 

Cena obu wizyt w pakiecie – 270 zł.

Dzięki promocji oszczędzasz aż 180 zł!  Promocja dostępna jest tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług i dotyczy konsultacji z ginekologiem. Umów się na wizytę już dziś!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić: 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się stronie kliniki TUTAJ

Dlaczego warto?

Decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa nawet wtedy, gdy tylko terapia płodności może dać szansę na upragnioną ciążę. Dlatego „Pakietem na start” klinika pragnie zachęcić pary starające się o dziecko, by odważyły się sięgnąć po spełnienie marzeń o dziecku. Dzięki niemu możliwe jest zaoszczędzenie aż 40%.  A to oznacza, że dwie wizyty w pakiecie kosztują aż o 180 zł mniej. Jednocześnie, właśnie te wizyty, mogą wpłynąć na zmianę sytuacji i dotychczasowych starań.

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej będzie mógł już przedstawić zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Dowiedz się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja „Pakiet na start” obowiązuje od 7.04  do 17.04.2021 r.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Całkowity koszt pakietu wynosi 270 zł – obejmuje pierwszą i kolejną konsultację niepłodnościową.
 4. Płatności za obie wizyty należy dokonać podczas pierwszej wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie odbywały pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: pierwsza wizyta musi być zrealizowana do dnia 15.05.2021 r. włącznie, kolejna – do 30.06.2021 r.
 7. Jeśli kolejna wizyta nie zostanie zrealizowana do 30.06.2021 r. przepada.
 8. Pakiet można kupić tylko i wyłącznie będąc członkiem MediClub.
Dołącz do MediClub! 

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.

Skontaktuj się z kliniką InviMed Warszawa!

Chcesz skorzystać z “Pakietu na start”?

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki (InviMed Warszawa, ul. Rakowiecka 36).

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *