Warsztaty Obudź w sobie życie

Pierwsze w tym roku warsztaty „Obudź w sobie życie”. Nie przegap i zapisz się już dziś!

Z nowym rokiem nie ustajemy w niesieniu pomocy osobom długotrwale starającym się o dziecko. Wiemy jak bardzo takie wsparcie jest niezbędne – pomoc merytoryczna, emocjonalna i psychiczna. Wsparcie i wiedza, co robić, gdy brakuje już nadziei i woli walki. Fundacja PoMOC dla Płodności po raz kolejny organizuje bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie”. Zapraszamy do zapisów!

Dla kogo?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” dedykowane są osobom, które bezskutecznie starają się o dziecko i potrzebują pomocy lekarzy specjalistów oraz wsparcia psychicznego. Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczęły starania i napotkały pierwsze problemy, jak i pary od wielu lat leczące niepłodność.

Lekarze zapraszani na warsztaty mają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Niejednokrotnie z bardzo zadawalającym skutkiem pomogli parom, które były przekonane, że próbowały wszystkiego i nie ma już dla nich nadziei.

Dlatego:

NIGDY, PRZENIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

I zapisz się na warsztat „Obudź w sobie życie”!

19.02.2022 4. GODZ. 9:00-14:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Przyśpiesz starania o ciążę i ciesz się rodzicielstwem!

Tak, chcę się zapisać!

Kiedy?

Zapraszamy 19 lutego 2022 r. w godzinach 9:00-14:00. Ze względów epidemiologicznych spotkanie będzie miało formę zdalną – e-warsztatów.

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną.

  1. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedź na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.
  2. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.
  3. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.
  4. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę ZOOM. Link do spotkania otrzymasz od nas w wiadomości mailowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Harmonogram

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są we współpracy z Kliniką Medistica z Krakowa, która swoją działalność rozpoczęła w 1995 r. jako Wielospecjalistyczny Ośrodek Medyczny, z czasem specjalizując się przed wszystkim w leczeniu niepłodności oraz poszerzając ofertę o klinikę medycyny estetyczniej, dermatologii i kosmetologii.

Specjaliści, jakich będziemy mieli przyjemność gościć na warsztatach 19 lutego 2022 r. to:

 

Panel lekarski:

Dr n. med. Mirosław Szlachcic – ginekolog-endokrynolog, androlog, specjalista medycyny rozrodu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Dyrektor Medyczny Kliniki Medistica.

Prof. dr hab. n. med. Anna Pituch-Noworolska – immunolog kliniczny, kierownik oddziału immunologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie, pediatra. W Klinice Medistica Ginekologia + Płodność specjalizuje się w zaburzeniach płodności o podłożu immunologicznym oraz leczeniem immunoglobuliną.

Dr Marcin Kucia – embriolog, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu,  PTMRiE.

 

Panel psychologiczny:

Mgr Ewelina Gawlik-Libera – psycholog, seksuolog. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską oraz terapią seksuologiczną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

 

Panel dietetyczny:

Mgr Iwona Walczak – dietetyk, która specjalizuje się w diecie w niepłodności i endometriozie. Pracuje również z pacjentkami cierpiącymi na Hashimoto, PCOS, insulinooporność, a także inne schorzenia na tle hormonalnym oraz metabolicznym.

 

Panel motywacyjny

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

 

Panel coachingowy

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

 

Agenda warsztatów:

Godz. 9:30-9:40 – powitanie
Godz. 9:40-10.55 – panel lekarski: ginekolog i embriolog
Godz. 11:05-11:40 – panel motywacyjny
Godz. 11:55-12:35 – panel dietetyczny
Godz. 12:45-13:20 – panel psychologiczny
Godz. 13:30-14:05 – coach kryzysowy 

Efekty

5 lat prowadzenia warsztatów „Obudź w sobie życie” to ponad 3 000 zadowolonych Uczestniczek, wśród których wiele zostało już matkami. To najlepsze efekty i podziękowania za naszą pracę.

A poniżej przytaczamy opinie i relacje Kobiet biorących udział w naszych warsztatach. Niech one najlepiej świadczą o tym, że warto do nas dołączyć 19 lutego 2022 r.

 

I pamiętaj: NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Połączenie wiedzy najlepszych specjalistów z zakresu leczenia niepłodności, wsparcia coacha, psychologa i mówcy motywacyjnego, porad dietetyczki oraz obecności innych osób, którzy podobnie jak Ty, długotrwale starają się o dziecko, to pewny przepis na sukces! Podczas warsztatów możesz skorzystać z indywidualnej porady lekarza, opisać swój przypadek i poprosić o wskazówki dotyczące dalszego leczenia. Myślisz, że to nie wystarczy?

Jedna z Uczestniczek tak pisze:

     

Warsztaty zostały tak opracowane, aby kompleksowo wspierać osoby leczące niepłodność: dać wiedzę medyczną, wskazówki dietetyczne, wsparcie emocjonalne i motywację do dalszej walki o spełnienie tego największego marzenia!

Nie poddawaj się nigdy, nawet gdy wydaje Ci się, że droga jest zbyt ciężka i nie dasz już rady. Zwykle to za zakrętem czeka nagroda! Zapisz się na nasz warsztat! Dołącz do spotkania 19 lutego 2022 r.! Poznasz niezwykłych ludzi, wybitnych specjalistów, a inspiracja i wola walki zostaną z Tobą na długo. Obiecujemy.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

19.02.2022 4. GODZ. 9:00-14:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Ograniczona liczba miejsc!

 

 

Partnerem merytorycznym warsztatów jest Klinika Medistica.

 

Sponsor strategiczny

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *