Ruszyły zapisy na warszawskie spotkanie dla kobiet starających się o dziecko!

No to startujemy – tym razem w Warszawie. I to już po raz drugi! Już teraz zapisz się na wyjątkowe spotkanie dla kobiet starających się o dziecko “Obudź w sobie życie”. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś, bo dostaniesz to, czego akurat potrzebujesz. Już teraz zarezerwuj sobie sobotę 27 maja. Czekamy na Ciebie.

Jak pamiętacie, rok 2017 ogłosiliśmy rokiem spełniających się marzeń. Aby jednak dać szansę marzeniom, trzeba wykonać pewną pracę. Zdobyć trochę wiedzy i nauczyć się… myśleć pozytywnie. My ci w tym pomożemy! 

Mamy dla ciebie niespodziankę! Zapraszamy na drugą, wiosenną edycję cyklu spotkań pod hasłem „Obudź w sobie życie” – tym razem w Warszawie. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.

Chcemy cię poznać. I dać ci to, czego faktycznie potrzebujesz!

Mamy dla ciebie propozycję – 27 maja spędź z nami!  Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

9617586367756258027

Niebawem odwiedzimy Was również w Katowicach – zapisy już wkrótce!

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najbardziej precyzyjnie dopasować plan spotkania do potrzeb wszystkich uczestniczek. Zależy nam, aby każda z pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do niedzieli tj. 25 maja 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Specjalista ginekolog-położnik, pracuje w szpitalu Bielańskim, posiada również specjalizację z endokrynologii. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego w InviMed Warszawa. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Edukatorka seksualna, wskaże, nauczy, podpowie, jak sprawić, aby życie seksualne nie było rutyną “na zegarek”. Będzie dużo wiedzy, jak pobudzić namiętność oraz fantazję w sypialni. W praktyce będziemy “odkrywać” to co może wzmoży Wasz apetyt na seks. Drżyjcie Panowie, po powrocie do domu – będziemy na Was  testować!    

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

  • Annę Mazur-Gajo

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać. Uwaga – będziemy miksować koktajle na waszych oczach.

Zapisz datę spotkania: 27.05.2017 r., godz. 10:00-17:00

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Nasze pierwsze, wyjątkowe spotkanie odbędzie się 27 maja w godzinach 10:00-17:00 przy ul. Czeczota 31 w Warszawie (Mokotów, w pobliżu znajduje się stacja metra).

Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne.

Prosimy także o informację, jeśli któraś z Pań będzie nieobecna na spotkaniu (wycofa się ze spotkania), pozwoli to uczestniczyć w spotkaniu innej osobie.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed:
  1. bezpłatna, pierwsza konsultacja (do wykorzystania: do 31.08.2017 r.)
  2. 500 zł zniżki na program in vitro (do wykorzystania: do 31.12.2017 r.)
  • każda z uczestniczek otrzyma szereg przydatnych prezentów, takich jak: suplementy diety, testy owulacyjne, ciążowe, PH
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki
  • odbędzie się wyjątkowe losowanie sprzętu AGD i innych, „płodnych” upominków
  • po spotkaniu dla uczestniczek zostanie utworzona zamknięta grupa na Facebooku – będzie to wasze miejsce, w którym będziecie mogły kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia 27 maja!


Partner Główny:

klinika-invimed-nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

 

       detox-obudz-w-sobie-zycie-nieplodnirrazem

 

 

                

 

                                sylveco-nieplodnirazem      

             

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *