sławne osoby po in vitro

Sławne osoby po in vitro

Lista znanych osób które posiadają dzieci z in vitro

Sławne osoby po in vitro, wcale się tego nie wstydzą!

Sławne osoby również korzystają z in vitro. Zabieg zapłodnienia pozaustrojowego w XXI wieku nie powinien chyba już nikogo dziwić. In vitro dla wielu jest jedyną metodą na posiadanie dziecka. Coraz częściej do faktu skorzystania z tej właśnie metody publicznie przyznają się również gwiazdy wielkiego ekranu. Zobaczcie jakie sławy zostały szczęśliwymi rodzicami właśnie dzięki in vitro.

Celine Dion

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała piosenki z Titanica. Jej twórczyni Celin Dion jest mamą trójki chłopców z in vitro.

Julia Roberts

Główna postać sławnego „Pretty Woman”, Julia Roberts, jest także invitrową mamą bliźniaków.

Nicole Kidman

Jedna z najsłynniejszych aktorek i twarzy show-biznesu Nicole Kidman w 2008 roku dzięki sztucznemu zapłodnieniu urodziła córeczkę Sundey Rose.

Courtney Cox

W 2004 roku, w wieku 45 lat również urodziła córeczkę, spłodzoną dzięki in vitro.

Mariah Carey

Jej głos zna chyba każdy, kto chociaż trochę interesuje się muzyką. Oficjalnie przyznaje się, iż jest szczęśliwą mamą bliźniąt z in vitro, urodzonych w 2010 roku.

Brad Pitt i Angelina Jolie

Nie każdy wie, że bliźniaki Knox Leon i Vivienne Marcheline najsłynniejszej amerykańskiej pary Brada Pitta i Angeliny Jolie zostały poczęte drogą in vitro.

Małgorzata Rozenek

Wśród sław, które skorzystały z zapłodnienia pozaustrojowego, nie brakuje również polskich celebrytów. „Perfekcyjna Pani Domu” Małgorzata Rozenek nie wstydzi się przyznać, iż jej dwaj synowie Stanisław i Tadeusz zostali poczęci metodą in vitro.

Bogna Sworowska

II wice Miss Polonia 1987 roku Bogna Sworowska jest także mamą ukochanego Ivana, który przyszedł na świat dzięki metodzie sztucznego zapłodnienia.

 

 

 


Autorka książki (jako Laura Lis) "Moje in vitro. Historia prawdziwa", w której pisze, że cuda się zdarzają i nigdy nie należy tracić nadziei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *