Test ciążowy dla niecierpliwych - wiarygodny wynik na 5 dni przed okresem. Sprawdzamy, czy działa

Test ciążowy dla niecierpliwych – wiarygodny wynik na 5 dni przed okresem. Sprawdzamy, czy działa

Zaczęłaś starania o dziecko? Chcesz szybko i wiarygodnie sprawdzić, czy się udało i jesteś w ciąży? Tradycyjny test ciążowy powinnaś zrobić najwcześniej w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli jednak chciałabyś wiedzieć to szybciej, sięgnij po test, który potrafi wykryć ciążę na kilka dni przed spodziewanym okresem. Sprawdzamy, czy testy ciążowe ClearBlue działają.

Podczas starań o potomstwo szybka i rzetelna informacja, czy tym razem się udało, jest dla kobiet bardzo cenna. Czekanie na okres jest stresujące i panie szukają rozwiązań, które niezwłocznie przyniosą jednoznaczną odpowiedź. 

Test ciążowy ClearBlue – sprawdzamy, czy działa

Test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ClearBlue to pierwszy i jedyny test, który odznacza się dokładnością w określeniu wieku ciąży podobną jak badanie USG. Sprawdzamy, czy rzeczywiście działa.

Testy ciążowe – czym wyróżnia się ClearBlue?

  • Szybkie i jednoznaczne wyniki w mniej niż minutę – nie trzeba czekać 5 minut ani domyślać się, czy druga kreska rzeczywiście jest widoczna. W testach ciążowych ClearBlue odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.
  • Higieniczny i wygodny sposób użytkowania – wśród dostępnych testów ciążowych przeważają takie, które wymuszają co najmniej kilka kroków oraz wymagają zebrania próbki do pojemnika. Nie wspominając już o długim czasie oczekiwania na odpowiedź. Testy ClearBlue są higieniczne i przyjemne w użytkowaniu – wystarczy wysunąć końcówkę i nanieść na nią próbkę moczu.
  • Ponad 99% dokładność – testy ClearBlue pokazują prawidłowy wynik w ponad 99%. Taka trafność to zdecydowanie bardzo duży plus testów ClearBlue i ich wyróżnik na rynku. Wykonując test ciążowy, kobiety chcą mieć informację szybką, ale też prawdziwą, bez pola do interpretacji, bez domysłów, bez niewyraźnego oznaczenia.

POLECAMY TAKŻE: Ciąża po 35 r.ż – wszystko, co powinnaś wiedzieć

Ciąża po 35 r.ż – wszystko, co powinnaś wiedzieć

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.