Test owulacyjny, który określa 2 najbardziej płodne dni w całym cyklu. Sprawdzamy, czy działa

Test owulacyjny, który określa 2 najbardziej płodne dni w całym cyklu. Sprawdzamy, czy działa

Cyfrowy Test Owulacyjny ClearBlue to pomoc dla par starających się o dziecko – test określa 2 najbardziej płodne dni w całym cyklu. Jego trafność to ponad 99%. Tyle teoria – sprawdzamy, czy działa…

Cyfrowe testy owulacyjne to narzędzie, które ma ułatwiać naturalne poczęcie dziecka. W założeniu producentów testy dostosowują się do indywidualnego profilu hormonalnego kobiety i pozwalają poznać ciało oraz określić, kiedy pojawią się największe szanse na spłodzenie potomstwa.

Czym różni się test owulacyjny ClearBlue od innych testów owulacyjnych?

Sprawdzamy jego skuteczność i pokazujemy mechanizm działania.

ClearBlue – opinie kobiet

Kobiety doceniają głównie jasność przekazu testu owulacyjnego ClearBlue. Test jednoznacznie pokazuje, czy dzień jest płodny, czy też nie. Wynik dostępny jest bez zbędnego czekania – już w 3 minuty. Niepotrzebne są kalkulacje, pomiary, wyliczenia i prowadzenie obserwacji śluzu. Szybko, prosto i dokładnie – tak działa cyfrowy test owulacyjny ClearBlue.

POLECAMY TAKŻE: Kalendarz ciąży: 1 tydzień ciąży – planowanie ciąży, dni płodne, owulacja. Zobacz, jak się przygotować do ciąży

Kalendarz ciąży: 1 tydzień ciąży – planowanie ciąży, dni płodne, owulacja. Zobacz, jak się przygotować do ciąży

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.