Warsztaty „Obudź w sobie życie” 11.12.2021 r. Zakończ ten rok pozytywnie i z nadzieją!

Niepłodność w Polsce dotyczy niemal 1,5 mln par. To 1,5 mln niespełnionych nadziei, trudów leczenia, emocjonalnej huśtawki i poczucia „innych to nie dotyka, czemu akurat ja?”. Warsztaty „Obudź w sobie życie” skierowane do osób niepłodnych mają na celu poszerzenie wiedzy merytorycznej z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, a także otoczenie uczestników wsparciem emocjonalnym i podkreślenie, że takich osób jest znacznie więcej. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty 11 grudnia 2021 r. organizowane we współpracy z kliniką leczenia niepłodności InviMed.

Na czym polegają warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Spotkania „Obudź w sobie życie” organizowane są od 2017 r. przez Sylwię Bentkowską, założycielkę Fundacji PoMOC dla Płodności i serwisu www.plodnosc.pl, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością. Doskonale jednak pamięta ilość wylanych łez, niepewność, rozdarcie, rozbieżne diagnozy, niezliczone wizyty u lekarzy i w klinikach, ogromne środki finansowe potrzebne na leczenie, a niekiedy też brak zrozumienia przez otoczenie.

Dlatego dzisiaj pragnie pomagać osobom, które są  w trakcie tej trudnej drogi. Uzmysławia, że niepłodność to choroba jak każda inna, a nie powód do wstydu. Misją i nadrzędnym celem Sylwii Bentkowskiej jest edukacja społeczeństwa w zakresie sposobów diagnozy i leczenia niepłodności oraz szerokie wsparcie niepłodnych par. W imię tej misji powstało szereg inicjatyw, a jedną z istotniejszych są warsztaty „Obudź w sobie życie”.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną spotkanie ma formę e-warsztatów.

Założeniem warsztatów „Obudź w sobie życie” jest przekazanie wiedzy na temat leczenia niepłodności w sposób zrozumiały i obdarty z wszelkich mitów. Ogromną zaletą spotkania jest jego interaktywność. Uczestnicy mają możliwość zadania pytań o swój indywidualny przypadek, a lekarze niejednokrotnie swoją odpowiedzią rzucają zupełnie nowe światło na dotychczasową diagnostykę i leczenie danej osoby. Spotkanie umożliwia kontakt z najlepszymi w kraju lekarzami leczenia niepłodności – zupełnie za darmo w atmosferze pełnej zrozumienia i bezpieczeństwa.

Uzupełnieniem wykładów ginekologów, embriologów, immunologów czy andrologów jest panel dietetyczny oraz motywacyjny. Kompleksowe leczenie niepłodności w większości wypadków wymaga wprowadzenia właściwej diety i zmiany dotychczasowych nawyków. Do tego niezmiernie istotne jest nastawienie psychiczne, motywacja i determinacja w leczeniu – stąd wprowadzenie panelu z coachem i mówcą motywacyjnym było niezbędną częścią warsztatów.

Warsztaty “Obudź w sobie życie” 11 grudnia 2021 r. organizowane są z merytorycznym wsparciem Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed. 

ZAPISUJĘ SIĘ!

 Udział w warsztatach jest bezpłatny!


Pozostałe inicjatywy Sylwii Bentkowskiej, wspierające osoby niepłodne:


Co otrzymasz na warsztacie?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności z Kliniki InviMed.
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem i mówcą motywacyjnym,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” dedykowane są wszystkim osobom, które pragną zostać rodzicami, ale na ich drodze pojawiły się trudności.

UWAGA! Po warsztatach zapraszamy Cię do naszych zamkniętych grup wsparcia, gdzie możesz liczyć na porady wsparcie emocjonalne, zrozumienie i pełne bezpieczeństwo.

Obudź w sobie życieCiąża-nareszcie!Ciąża po niepłodnościMęska poMOC

 

Te spotkania mają moc – poznaj opinie Uczestniczek

W ciągu ostatnich 4 lat udało się nam zorganizować: 43 warsztaty, na których gościliśmy 178 specjalistów i ponad 3000 uczestniczek, a wśród nich już wiele szczęśliwych mam.

Najlepszą wizytówką warsztatów są pozytywne opinie naszych Uczestniczek.

 

ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY!

Udział jest bezpłatny!

 

Harmonogram warsztatów

Warsztaty rozpoczynają się w sobotę 11 grudnia o godzinie 9:00. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zapraszamy do przestrzeni online.

W godzinach 9:40-10.55 – panel lekarski: ginekolog i embriolog

W godzinach 11:05-11:50 – panel motywacyjny

W godzinach 12:00-12:45 – panel dietetyczny

W godzinach 12:55-13:45 – panel coachingowy

 

Panel lekarski:

 • Dr n.med. Anna Cygal – ginekolog-położnik, androlog. Jedna z najlepszych ekspertek w dziedzinie leczenia niepłodności na Śląsku. Nominowana przez pacjentów do tytułu ginekologa roku. Stawia na indywidualne podejście, w którym łączy ginekologię, immunologię i andrologię. Potrafi pomóc pacjentom, którzy przez lata bezskutecznie leczyli się w innych ośrodkach. Łączy cechy, które nieczęsto chodzą ze sobą w parze. Jest konkretna i miła, mądra i przystępna, skuteczna i ludzka.
 • Mgr inż. Robert Szachoń – kierownik Laboratorium Embriologicznego starszy embriolog, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice. Bardzo dokładny i zaangażowany. Zorientowany w najnowszych osiągnięciach naukowych z zakresu embriologii. Nawet najbardziej złożone zagadnienia potrafi wyjaśnić w przystępny sposób.
 • Dr n. med. Małgorzata Jarosz – immunolog w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed, pediatra,  absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. W klinice InviMed w Gdyni konsultuje immunologicznie pary, którym nie udaje się zajść w ciążę naturalnie lub mają już za sobą pierwsze niepowodzenia w terapii IVF.

Panel dietetyczny:

 • Mgr Adrianna Barczyńska – jedna z najlepszych dietetyczek na Śląsku. Wyspecjalizowana w diecie propłodnościowej wspierającej naturalne starania o dziecko, a także terapie prowadzone z pomocą inseminacji oraz in vitro. Diety komponowane przez Adriannę Barczyńską układane są indywidualnie i opierane na pogłębionym wywiadzie.

Panel motywacyjny

 • Łukasz Krasoń– mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Panel coachingowy

 • Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Jak się zapisać?

Warsztaty są całkowicie za darmo, ale ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz link z zaproszeniem na warsztaty oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Skorzystaj z bezpłatnej wiedzy największych autorytetów w kraju w zakresie leczenia niepłodności. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na temat diagnostyki i sposobów leczenia niepłodności, zadaj pytanie o swój przypadek i skonsultuj go ze specjalistą. Nasze warsztaty to wyjątkowe spotkanie, które wzbogaca o merytorykę od wybitnych specjalistów oraz ogromną motywację od innych uczestników!

Jesteśmy tu dla Ciebie! Leczenie niepłodności to niekiedy wyboista droga, ale z nami nie będziesz nią szła samotnie! Wypełnij formularz i czekamy na Ciebie 11 grudnia 2021 r.

 

 


Redaktorka i korektorka językowa. Pisze od kiedy pamięta, a w międzyczasie zajmuje się tropieniem zagubionych przecinków i poprawianiem błędów ortograficznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.