Obudź w sobie życie w Warszawie

Warsztaty „Obudź w sobie życie” 19.11.22 r. z Kliniką InviMed Warszawa Praga

Zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnego spotkania dla kobiet starających się o ciążę. „Obudź w sobie życie” to całodzienne warsztaty, podczas których wiedzą podzielą się specjaliści z zakresu medycyny rozrodu, a każda z Uczestniczek otrzyma niezbędne wsparcie i pomoc. Warsztaty odbędą się już 19 listopada w Warszawie. Udział jest bezpłatny.

O warsztatach „Obudź w sobie życie”

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to cykl spotkań dla kobiet, które organizowane są od 2017 roku. Ich pomysłodawczyni i organizatorka, Sylwia Bentkowska, prezeska Fundacji poMOC dla Płodności, sama przed laty długo wyczekiwała ciąży i od tego czasu swoje działania skupiła wokół edukacji społeczeństwa na temat choroby, jaką jest niepłodność. W tym celu powstały kolejne projekty: serwis www.plodnosc.pl,
grupy wsparcia na Facebooku (Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko),
darmowe webinary z lekarzami dostępne na profilu Płodność PL TV na You Tubewarsztaty „Obudź w sobie życie” 
czy w końcu Konferencja Medyczna dla Pacjentów „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”.

Warsztaty to całodniowe spotkanie, na którym temat niepłodności poruszany jest w sposób kompleksowy: nie tylko od strony diagnostyki i leczenia, ale również sposobów na relaksację i ukojenie nerwów, wprowadzenie zasad zdrowego trybu życia, zadbania o swoje emocje i relacje w związku. 

„Obudź w sobie życie” to nie tylko wykłady, ale specjalistyczna wiedza, którą trudno pozyskać z innych źródeł. Prowadzone są w interaktywny sposób – Uczestniczki aktywnie zadają pytania i dopytują o interesujące ich zagadnienia.

„Obudź w sobie życie”
Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko
19.11.2022 r.
InviMed Warszawa Praga, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2

Dla kogo organizowane są warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które starają się o ciążę, rozpoczęły diagnostykę i leczenie niepłodności lub są w jej trakcie. Etap starań nie ma znaczenia – na warsztaty zapraszamy kobiety, które chcą dowiedzieć się więcej o leczeniu niepłodności. Spotkanie odbywa się w Warszawie, ale zapisy nie ograniczają się do konkretnego regionu.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, od jakiego czasu starasz się o ciążę – dołącz do nas! Zapisz się na bezpłatne warsztaty i przyśpiesz spełnienie marzeń o macierzyństwie.

„Obudź w sobie życie” to niezwykła idea. To nie tylko warsztaty, to społeczność, która zawiązuje się i funkcjonuje długo po tym spotkaniu – tłumaczy Sylwia Bentkowska – Kładziemy nacisk, aby podczas warsztatów Uczestniczki maksymalnie edukowały się w zakresie leczenia niepłodności. Tak, by poczuć, że jest sens zawalczyć i podjąć leczenie. Wiedza daje siłę i nadzieję. Ale nie mniej ważne jest wsparcie, jakie Dziewczyny okazują sobie nawzajem. To niezwykłe, jak obce osoby na koniec dnia przytulają się, niekiedy ocierają łzy, wymieniają numerami telefonów, czując że w ciągu jednego dnia ktoś zrozumiał ich bardziej niż niekiedy całe otoczenie przez ostatnich kilka lat. Dzięki naszej grupie na Facebooku te znajomości są utrzymywane, a Uczestniczki wymieniają się wiedzą, kontaktami, poleceniami. Nasza społeczność ma ogromną moc!

Dołącz do Nas: Obudź w sobie życie – zamknięta grupa dla kobiet starających się o dziecko.  

 

Co zyskasz, biorąc udział w warsztatach?

„Obudź w sobie życie” daje wiedzę, siłę i pokazuje sens w dalszych staraniach o ciążę. Leczenie niepłodności bywa frustrujące, trudne, kosztowne i skomplikowane. Pary starające się o ciążę potrzebują dużego wsparcia i wskazania, że jest nadzieja na wyczekiwane, szczęśliwe zakończenie.

Gwarantujemy Ci, że biorąc udział w warsztatach, zyskasz to wszystko! Po jednym dniu spędzonym z cudownymi Uczestniczkami i najlepszymi Specjalistami, którzy od lat zajmują się tematem niepłodności, zyskasz wiele nowej wiedzy, kontakty, polecenia, ale też siłę do podjęcia dalszych starań. Ze spotkania wyjdziesz podbudowana, zmotywowana i z nową energią!

Uczestnictwo w warsztatach zapewnia:

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego porozmawiania na temat swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię,
 • Ukojenie i wewnętrzny spokój, które przyniosą zajęcia z instruktorką jogi, 
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

 

Ponadto każda z uczestniczek warsztatów otrzyma rabat na:

Pierwszą wizytę niepłodnościową w klinice InviMed Warszawa Praga – 50 % zniżki
Pierwszą konsultację androloga w klinice InviMed Warszawa Praga – 50 % zniżki
Rozszerzone badanie nasienia – 30% zniżki
USG andrologiczne (jąder) – 30% zniżki
Cytologia płynna LBC – 30% zniżki
Badanie cytologia płynna LBC z HPV – 50% zniżki

Data ważności 31.01.2023

Pamiętaj, że warsztaty są bezpłatne. Chcąc maksymalnie pomóc osobom starającym się o dziecko, za nasze spotkania nie pobieramy opłaty od Uczestniczek.

Prelegenci

Warsztaty odbędą się w Centrum Praskim Koneser w siedzibie Kliniki InviMed Warszawa Praga. Na spotkaniu pojawią się:

Lek. med. Tomasz Dworniak – Kierownik medyczny InviMed Warszawa Praga, specjalista ginekolog-położnik. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Z kliniką InviMed związany jest od 18 lat. To lekarz skupiony na celu, którym jest uzyskanie i utrzymanie ciąży. Doskonale wie, że w leczeniu niepłodności każdy miesiąc może być na wagę złota, zwłaszcza gdy realną szansę na dziecko dają już tylko techniki wspomaganego rozrodu.

Lek. Dorota Pietrzyk – Specjalista ginekologii i położnictwa; ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2013 r. Przez 4 lata pracowała w Poradni Endokrynologicznej i Leczenia Niepłodności w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, będącego bazą dla I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w InviMed Warszawa Praga. 

Mgr Kinga Krajewska – Położna koordynująca z Kliniki InviMed Warszawa Praga. Z płodnością jest związana od kilku lat i wciąż pogłębia swoją wiedzę na jej temat. Poprzez codzienną praktykę, ale także biorąc udział w szkoleniach. W swojej pracy towarzyszy pacjentkom w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Julia Witkowska – Certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy – ukończyła szkolenie według programu opracowanego przez doktora Partapa Chauchana, akredytowane przez Jiva Institute w Indiach.

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Co o „Obudź w sobie życie” mówią Uczestniczki?

 

Jak się zapisać?

Warsztaty są bezpłatne, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.

Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.

1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.

PODSUMOWANIE:

 1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z Uczestnikami).
 2. Termin warsztatów: 19 listopada 2022 r. g. 11:00-17:00
 3. Warsztaty mają formę stacjonarną i odbywają się w Warszawie, w siedzibie InviMed Warszawa Praga w Centrum Praskim Koneser, Pl. Koneser 2.
 4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Kliniki InviMed Warszawa Praga. 
 5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl.

 

SPONSOREM STRATEGICZNYM JEST FIRMA GEDEON RICHTER SP. Z O.O.

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *