Konferencja dla lekarzy „Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne”.

5.11.2022 r, Hala EXPO XXI, Warszawa

Ogólnopolska Konferencja Medyczna dla Lekarzy organizowana przez Fundację poMOC dla Płodności odbędzie się już 5 listopada 2022 r. w Warszawie. Zagadnienia z obszaru „Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne.” będą poruszane przez najlepszych specjalistów z zakresu leczenia niepłodności w kraju. Zapraszamy do zapisów.

W ramach projektu edukacyjnego zainicjowanego przez Fundację PoMOC dla Płodności – „Płodność. Strefa Specjalnej Wiedzy” – poruszymy tematy związane z niepłodnością i standardami w postępowaniu diagnostycznym, terapeutycznym oraz ich skutecznego zastosowania w praktyce. Konferencja „Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne” to ponad 5 godzin wykładów i rozmów, podczas których macie Państwo okazję wysłuchać wybitnych lekarzy medycyny rozrodu oraz specjalistów od lat zajmujących się pracą terapeutyczną z pacjentem niepłodnym.

„Wsłuchując się w przekazy i informacje od Pacjentów od lat zmagających się z niepłodnością, jako Fundacja widzimy potrzebę rozmowy ze specjalistami na temat odpowiedniego postępowania diagnostyczno-terapeutycznego. Zależy nam, aby droga diagnostyczna w gabinetach lekarskich i specjalistycznych była właściwa i jak najszybciej spełniała marzenia Pacjentów o rodzicielstwie.” – mówi Sylwia Bentkowska, prezeska Fundacji poMOC dla Płodności i organizatorka Konferencji „Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne”.

Konferencja ma formę hybrydową: odbędzie się w formie stacjonarnej i online, formę uczestnictwa należy wybrać podczas wypełniania formularza zapisu.Konferencja dla Lekarzy – dla kogo

Konferencja dla Lekarzy ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, a także pracy terapeutycznej z pacjentem – kierowana jest do przedstawicieli środowiska medycznego, którzy w swojej codziennej pracy stykają się z osobami długotrwale starającymi się o dziecko.

Na konferencję zapraszamy:

 • Ginekologów
 • Ginekologów – Położników
 • Andrologów
 • Psychiatrów

Konferencję kierujemy również do specjalistów innych dziedzin, którzy w swojej praktyce zawodowej zajmują się lub planują zajmować problemem niepłodności. Uczestnicy Konferencji otrzymają 4 punkty edukacyjne, wyliczone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 21 lutego 2022 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

UWAGA! Dołącz do grupy Niepłodność w praktyce lekarskiej. Dla lekarzy na Facebooku, gdzie dostępne są specjalistyczne materiały edukacyjne z zakresu leczenia niepłodności. Dołączenie do grupy jest bezpłatne. 

Prelegenci

Konferencja organizowana jest we współpracy z praktykami, specjalistami, którzy od lat zajmują się leczeniem niepłodności w Polsce i za granicą, nieustannie się szkolą i osiągają doskonałe wyniki swojej pracy.

Konferencja „Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne” to siedem prelekcji, a każda z nich porusza konkretny aspekt leczenia niepłodności w sposób praktyczny, aby w jak najbardziej kompleksowy sposób przedstawić problemy, z jakimi zmagają się pacjenci leczący niepłodność.

Podczas konferencji wystąpią:

 1. Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Jerzak, m-CLINIC – Immunologiczne aspekty w zespole policystycznych jajników
 2. Dr hab. n. med. Piotr Pierzyński, OVIklinika. Ośrodek Leczenia Niepłodności – Gonadotropiny w stymulacji monoowulacji
 3. Prof. dr hab. n. med. Beata Banaszewska, Klinika Pastelova – dwa wykłady: Diagnostyka i leczenie zespołu PCOS w gabinecie ginekologicznym oraz Leczenie niepłodności u pacjentek z otyłością.
 4. Dr Maja Herman, Instytut Amici – Niepłodność w kontekście psychologicznym: Zmień swoje widzenie pacjenta, a zmieni się jego stosunek do Ciebie – czyli poprawa jakości komunikacji z pacjentem starającym się o potomstwo. (praca z pacjentem niepłodnym)
 5. Dr Jan Olek, Miracolo Clinic. Centrum Leczenia Endometriozy – Diagnostyka oraz nowoczesne narzędzia i najnowsze techniki medyczne w leczeniu endometriozy.
 6. Dr n. med. Monika Łukasiewicz, Przychodnia Lekarska noVum – Niepłodność a zdrowie seksualne – temat ważny czy wiele hałasu o nic?

Szczegółowa agenda konferencji znajduje się TUTAJ.

Gdzie i kiedy

Konferencja odbędzie się 5 listopada 2022 r. w Centrum Konferencyjno-Targowym EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Rejestracja uczestników stacjonarnych nastąpi w godzinach 10:00-11:00. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 11:00, zakończenie o 16:40.

Ceny biletów

Na konferencje obowiązują odrębne bilety dla Uczestników stacjonarnych i online. 

Uczestnictwo w formie stacjonarnej – 149 zł

Uczestnictwo w formie online – 99 zł

 

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI UCZESTNICTWA W KONFERECNJI 

Korzyści z udziału w konferencji

Ogólnopolska Konferencja Medyczna dla Lekarzy „Konferencja Niepłodność w praktyce lekarskiej. Aspekty medyczne i psychologiczne” to niepowtarzalna szansa na zdobycie unikalnej i specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności oraz wysłuchania lekarzy, którzy na co dzień stawiają czoło wyzwaniu, jakim jest szczęśliwe uzyskanie ciąży u pacjentów zmagających się z niepłodnością.

Punkty edukacyjne: Uczestnicy Konferencji otrzymają 4 punkty edukacyjne, wyliczone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 21 lutego 2022 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Dołącz do nas 5 listopada 2022 r., a zyskasz:

 • Możliwość wysłuchania wykładów najlepszych specjalistów leczenia niepłodności zdobywających doświadczenie w Polsce i za granicą
 • Unikalną wiedzę trudną do zdobycia z innych źródeł
 • Możliwość zadania pytań podczas prelekcji i w przerwach
 • Szansę na bliższe poznanie środowiska i specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności
 • Możliwość nawiązania relacji zawodowych
 • 4 Punkty edukacyjne w ramach doskonalenia zawodowego lekarzy
 • Wpis do Bazy Lekarzy w serwisie plodnosc.pl na okres 1 roku.

Rozwijaj swoje kompetencje zawodowe, zgłębiaj temat diagnostyki, leczenia i pracy terapeutycznej z pacjentem niepłodnym, poznaj najlepszych specjalistów medycyny rozrodu – zapisz się na konferencję i dołącz do nas 5 listopada 2022 r. w Warszawie.

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl
Komentarze: 2

czy konferencja będzie do odsluchu?

Tak, bilety dostępne są w formie stacjonarnej oraz w formie online. Kupując bilet online, zyskuje się nie tylko dostęp na żywo, ale tez możliwość aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań. Więcej informacji i zapisy dostępne są tu: https://konferencja.plodnosc.pl/dla-lekarzy Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *