Warsztaty Obudź w sobie życie - spotkanie dla kobiet starających się o dziecko

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie (28.09.19 r.). Ruszają zapisy!

Kolejna, tym razem jesienna, edycja bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. „Obudź w sobie życie” to 8 godzin, podczas których usłyszysz wykłady najlepszych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu, będziesz mieć okazję do indywidualnych konsultacji, poznasz wiele wspierających kobiet i wspaniale spędzisz dzień. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Z nową energią po wakacjach

Kolejny miesiąc nie przyniósł dobrych wieści? Wyczerpałaś już tyle możliwości leczenia i czujesz, że stanęłaś w miejscu? Spotkanie „Obudź w sobie życie” zapewni ci zupełnie nową energię i wróci dawna chęć walki. Możemy Ci to zagwarantować. Zresztą, najlepiej potwierdzają to opinie uczestniczek:

 

 

 

Warsztaty „Obudź w sobie życie” – 8 godzin bezcennie spędzonego czasu

„Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie dla kobiet borykających się z niepłodnością. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Sylwia Bentkowska: „Gdy spotkanie opuszcza ostatnia uczestniczka, ukradkiem wycierając łzy i dziesiąty raz dziękując nam za taki dzień, czasem zdarza mi się samej uronić łzę. Każde takie spotkanie to dla mnie osobiste przeżycie – nie tylko dlatego, że pragnę, by kobiety, które nam zaufały, dostały podczas jednego dnia maksymalnie dużo wiedzy, wsparcia, atmosfery bliskości i zrozumienia, ale także dlatego, że w ich oczach znów widzę to, co sama czułam kilka lat temu. Nie muszę czytać, czym jest niepłodność i nie muszę już pytać, jak sobie z nią poradzić… Doskonale wiem, jak choroba zmienia życie, jak bardzo niszczy emocje, jak bardzo zaburza poczucie własnej wartości, jak bardzo boli. Dlatego właśnie powstały spotkania „Obudź w sobie życie”, które mają pomagać podnieść się kobietom po kolejnym ciosie, po kolejny nieudanym miesiącu starań, po latach starań… Mają dodać siły, podpowiedzieć z pomocą najlepszych specjalistów skuteczną strategię, opatrzyć poranioną psychikę…”

>>Zapisz się na warsztat już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy, klikając TUTAJ<<

Dla kogo są warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Warsztaty dedykowane są kobietom starających się o dziecko. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś – czy dopiero zaczynasz, czy od wielu lat próbujesz zajść w ciążę – przyjdź na spotkanie, gdzie uzyskasz cenną wiedzę i wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji.

Nasze spotkania są po to, aby przywrócić kobietom nadzieję i wiarę, dodać sił do walki, wyposażyć w specjalistyczną wiedzę i pomóc zbudować niepowtarzalne relacje z innymi kobietami, które także marzą o usłyszeniu słowa „mamo”.

Chcemy dodać Ci radości, której często brakuje podczas leczenia niepłodności. Chcemy sprawić, aby ten jeden dzień wyposażył Cię w siłę, radość i energię na długi czas.

 

Wyjątkowi goście na spotkaniu 

Dr n. med. Tomasz Rokicki

Specjalista ginekolog-położnik. Tomasz Rokicki to jeden z założycieli sieci klinik leczenia niepłodności InviMed. Dyrektor medyczny kliniki InviMed Warszawa, który zawsze na pierwszym miejscu stawia skuteczność leczenia. Przez pacjentów ceniony za obiektywne, rzeczowe i profesjonalne podejście. Tematyką niepłodności zajmuje się od przeszło 20 lat, a wdrażane przez niego indywidualne programy leczenia pomogły przyjść na świat tysiącom dzieci. Ekspert w swojej dziedzinie, znakomity diagnosta i skuteczny lekarz prowadzący.

Dr n. wet. Marta Bogucka

Kierownik laboratorium embriologicznego w InviMed Warszawa. Zawsze otwarta na rozmowę z pacjentami i skupiona na sukcesie leczenia. To embriolog z powołania i pasji. Wyróżnia się nieustanną chęcią do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności z zakresu technik wspomaganego rozrodu. Absolwentka SGGW w Warszawie z bogatym dorobkiem naukowym, co potwierdza uzyskany w 2019 roku stopień doktorski.

Mgr Dorota Gawlikowska

Znakomita psycholożka i psychoterapeutka par, która od lat konsultuje pary starające się o dziecko, ale także te stojące w obliczu leczenia onkologicznego i procedur zachowujących płodność. Stale dokształca się i podnosi kwalifikacje. Wszystko po to, by móc jeszcze lepiej pomagać pacjentom. To osoba o wielkiej wrażliwości, która zawsze wysłucha z empatią i okaże akceptację. Jej życzliwe, profesjonalne podejście pomaga zapanować nad emocjami, docenić siebie i dostrzec to, czego być może wcześniej nie widzieliśmy.

Zuzanna Szypowska

Dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Dietetyka. Obecnie poszerza swoją wiedzę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Członek zespołu specjalistów Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej “Sanvita”, gdzie z dobrymi efektami i dużą satysfakcją pracuje z osobami, chcącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe, pacjentami z nadwagą, otyłością, z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, zaburzeniami glikemii, nietolerancjami pokarmowymi oraz z osobami aktywnymi fizycznie i na diecie roślinnej.

Joanna Płuciennik

Dyplomowany coach, jeden z niewielu w Polsce certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka, współautorka poradnika „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” i gry coachingowej „Śladami samych siebie”. Współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego, orędowniczka idei rozwoju osobistego i życia w zgodzie z samym sobą.

Monika Staruch

Seksuolog kliniczny, psycholog. Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Obecnie Monika Staruch jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat: “Seksualność i regulacja emocjonalna u kobiet leczonych z powodu niepłodności oraz ich zmiany w czasie leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia”. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

„Obudź w sobie życie” – zapisy

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego – ZAPISY TUTAJ.

Zgłoszenia są przyjmowane do 27 września. Uczestniczki, które zakwalifikowały się na warsztaty, zostaną powiadomione telefonicznie 27 września.

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

ZAPISY NA WARSZTATY: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

28 września 2019 r. godz. 10:00-18:00

Warszawa

O miejscu warsztatów uczestniczki zostaną poinformowane po zapisaniu się

Na zgłoszenia czekamy do 27 września 2019 r.

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE, ALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

 

PATRONAT HONOROWY

 

PARTNER MERYTORYCZNY

SPONSOR STRATEGICZNY

 

SPONSOR WARSZTATÓW

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl
Komentarze: 1

Czy będą kiedyś takie Warsztaty w Kielcach ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *