Warsztaty Obudź w sobie życie

Wiosna to czas nowych początków! Spełnij swoje marzenie o dziecku. Zapisz się na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie”.

Partnerem merytorycznym warsztatów jest Klinika Medistica

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizujemy od 2017 r. i przez te 5 lat pomogliśmy tysiącom kobiet: wyposażając je w merytoryczną wiedzę od najlepszych specjalistów, motywując do szukania nowych dróg leczenia, dodając sił do dalszej walki. Z nastaniem wiosny organizujemy kolejne warsztaty dla osób starających się o dziecko. Zapraszamy 7 maja 2022 r. w godz. 9-14.

“Obudź w sobie życie” – spotkanie, które daje moc

„Obudź w sobie życie” to cyklicznie odbywające się warsztaty dla osób starających się o dziecko i poszukujących wiedzy, wsparcia, motywacji i pomocy. Zapraszamy zarówno osoby długotrwale leczące się z powodu niepłodności, jak i te, które dopiero rozpoczynają starania. Można zapisać się indywidualnie lub w parze.

Sylwia Bentkowska

Sylwia Bentkowska,  pomysłodawczyni Obudź w sobie życie!

Pomysłodawczynią, organizatorką i prowadzącą warsztaty jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu www.plodnosc.pl, a prywatnie kobieta, która wiele lat starała się o wymarzone dziecko.

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

Więcej o Obudź w sobie życie >>> https://plodnosc.pl/warsztaty/

 

 

 

Dla kogo?

Na warsztaty „Obudź w sobie życie” zapraszamy każdego, kto stara się o dziecko i czuje, że potrzebuje pomocy. Dopiero rozpoczynasz starania i masz za sobą pierwsze niepowodzenia? A może znasz już przyczyny niepłodności? Czy nawet jesteś po procedurze in vitro? Niezależnie od etapu starań i Twojej drogi, zapraszamy Cię na spotkanie „Obudź w sobie życie”. Jesteśmy pewni, że to nie będzie stracony czas.

Najbliższe warsztaty organizujemy z merytorycznym wsparciem lekarzy z Kliniki Medistica. Wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu niepłodności pozwala im zmierzyć się nawet z przypadkami, wydawać by się mogło, beznadziejnymi.

Przekonaj się!

I zapisz się na warsztat „Obudź w sobie życie”!

07.05.2022 r. GODZ. 9:00-14:00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

Przyśpiesz starania o ciążę i ciesz się rodzicielstwem!

TAK, CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Kiedy?

Zapraszamy 7 maja 2022 r. w godzinach 9:00-14:00. Ze względów epidemiologicznych spotkanie będzie miało formę zdalną – e-warsztatów.

Jak się zapisać?

Warsztat jest bezpłatny, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną.

  1. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedź na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut.
  2. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na warsztat.
  3. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa. Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej lub podczas rozmowy telefonicznej – dzięki temu z Twojego miejsca będzie mógł skorzystać ktoś inny.
  4. Spotkanie odbędzie się poprzez platformę ZOOM. Link do spotkania otrzymasz od nas w wiadomości mailowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Harmonogram

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są we współpracy z Kliniką Medistica z Krakowa, która swoją działalność rozpoczęła w 1995 r. jako Wielospecjalistyczny Ośrodek Medyczny, z czasem specjalizując się przed wszystkim w leczeniu niepłodności oraz poszerzając ofertę o klinikę medycyny estetyczniej, dermatologii i kosmetologii.

7 maja 2022 r. w warsztatach udział wezmą:

Panel lekarski:

Dr n. med. Mirosław Szlachcic – ginekolog-endokrynolog, androlog, specjalista medycyny rozrodu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, Dyrektor Medyczny Kliniki Medistica.

Prof. dr hab. n. med. Anna Pituch-Noworolska – immunolog kliniczny, kierownik oddziału immunologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie, pediatra. W Klinice Medistica Ginekologia + Płodność specjalizuje się w zaburzeniach płodności o podłożu immunologicznym oraz leczeniem immunoglobuliną.

Dr Marcin Kucia – embriolog, członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu,  PTMRiE.

 

Panel fizjoterapeutyczny:

Mgr Katarzyna Chanowska – fizjoterapeutka uroginekologiczna, edukatorka zdrowia intymnego, promotorka świadomej kobiecości, instruktorka metody Pilatesa oraz wielka fanką świadomego ruchu. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Panel psychologiczny:

Mgr Ewelina Gawlik-Libera – psycholog, seksuolog. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i partnerską oraz terapią seksuologiczną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe.

 

Panel motywacyjny

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

 

Panel coachingowy

Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

 

Agenda warsztatów:

Godz. 9:30-9:40 – powitanie
Godz. 9:40-10.55 – panel lekarski: ginekolog i embriolog
Godz. 11:05-11:40 – panel motywacyjny
Godz. 11:55-12:35 – panel fizjoterapeutyczny
Godz. 12:45-13:20 – panel psychologiczny
Godz. 13:30-14:05 – coach kryzysowy 

PODSUMOWANIE:

  1. Warsztaty są bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się i potwierdzenie udziału na 1-2 dni przed spotkaniem (organizatorzy kontaktują się z uczestnikami).
  2. Termin warsztatów: 7 maja 2022 r. g. 9-14.
  3. Warsztaty mają formę e-spotkania. Uczestnicy otrzymają link do platformy ZOOM.
  4. Wsparcia merytorycznego udzielą lekarze z Klinika Medistica w Krakowie: ginekolog, immunolog oraz embriolog. Wiedzą podzielą się także seksuolog/psycholog, fizjoterapeuta uroginekologiczny, mówca motywacyjny oraz coach kryzysowy.
  5. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności i założycielka serwisu plodnosc.pl, która sama wie, czym jest niepłodność, a o swojego synka starała się wiele trudnych lat.

 

To od Ciebie zależy, czy pozbierasz się, wstaniesz i ruszysz dalej!

Świt zawsze przychodzi po najczarniejszej godzinie. Nie poddawaj się, bo Twoje szczęście jest bliżej niż sądzisz!

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Liczba miejsc jest ograniczona


Warsztaty odbywają się dzięki wsparciu firmy Organon.

Organon to globalna firma zajmująca się opieką zdrowotną, powstała w wyniku wydzielenia firmy Merck (znanej jako MSD poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą), której misją jest dostarczanie skutecznych leków i rozwiązań dla zdrowszego każdego dnia. Opiera się na silnym fundamencie ponad 60 leków i innych produktów w różnych obszarach, w tym zdrowia reprodukcyjnego, chorób serca, dermatologii, alergii i astmy.


 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *