Wyjątkowe warsztaty dla niepłodnych – ruszają zapisy! 27.11.2021 r.

Marzysz, aby zostać rodzicem? Twoje leczenie dopiero się zaczyna lub wręcz przeciwnie – od dawna szukasz trafnej diagnozy? Potrzebujesz motywacji do dalszego leczenia? Chcesz uwierzyć, że w końcu uda Ci się spełnić to największe marzenie? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź jest twierdząca, to serdecznie zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty dla osób starających się o dziecko „Obudź w sobie życie”, które odbędą się 27 listopada.

Warsztaty “Obudź w sobie życie” edycja 27.11.2021 r. organizowana jest z merytorycznym wsparciem Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed. 

Obudź w sobie życie – misja niezmienna od 4 lat

„Gdy w 2017 r. organizowaliśmy pierwsze warsztaty dla niepłodnych Obudź w sobie życie, wiedzieliśmy jak wielka jest potrzeba merytorycznych spotkań ze specjalistami medycyny rozrodu, na których będzie możliwość spytania o wszelkie niezbędne aspekty leczenia. W atmosferze dyskrecji, poczuciu bezpieczeństwa i przede wszystkim braku pośpiechu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że te spotkania będą cieszyć się taką popularnością i 4 lata po pierwszych warsztatach, cyklicznie wciąż wychodzimy naprzeciw oczekiwaniu osób niepłodnych” mówi Sylwia Bentkowska, pomysłodawczyni i organizatorka warsztatów, a także właścicielka serwisu www.plodnosc.pl

W czasie tych 4 lat udało się nam zorganizować: 43 warsztaty, na których gościliśmy 178 specjalistów i ponad 3000 uczestniczek, a wśród nich już wiele szczęśliwych mam.

Wiedza wyniesiona z warsztatów, niezwykła motywacja i siła, jaka płynie z tych kilku godzin, wsparcie i poczucie wspólnoty owocują niezwykłymi rezultatami. Wiele naszych Uczestniczek jest już dziś mamami, cieszącymi się urokami macierzyństwa. Jak każda z nich podkreśla warsztaty „Obudź w sobie życie” były dla nich wydarzeniem niezwykłym, po którym tak wiele się zmieniło.

Zaufaj nam, zapisz się na warsztaty i skorzystaj z bezpłatnej, specjalistycznej wiedzy lekarzy z kliniki leczenia niepłodności InviMed. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

Nasi eksperci i harmonogram warsztatów

Warsztaty rozpoczynają się w sobotę 27 listopada o godzinie 9:00 i potrwają do 14:00. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zapraszamy do przestrzeni online

 

Panel lekarski:

 • Lek. med. Jarosław Kaczyński –specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog, Klinika Leczenia Niepłodności InviMed. Skupiony na wnikliwej diagnostyce i opartym na niej precyzyjnym działaniu. Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu ginekologii i endokrynologii, potrafi bardzo skutecznie pomagać wszystkim parom zmagającym się z niepłodnością, także tym, które mają za sobą lata leczenia w innych ośrodkach. Jeden z prekursorów zabiegów zabezpieczających płodność w obliczu leczenia onkologicznego.
 • Lek. med. Piotr Dzigowski  – specjalista urolog, androlog kliniczny, Klinika Leczenia Niepłodności InviMed. Ma znakomity kontakt z pacjentami, co udowadnia nie tylko podczas indywidualnych konsultacji, ale także podczas warsztatów „Męskie sprawy” cyklicznie organizowanych w klinice InviMed Warszawa. Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem w leczeniu niepłodności męskiej. Jeden z nielicznych certyfikowanych andrologów klinicznych w Polsce.
 • Dr n. wet. Marta Bogucka – kierownik laboratorium embriologicznego, Klinika Leczenia Niepłodności InviMed. Zawsze otwarta na rozmowę z pacjentami i skupiona na sukcesie leczenia. To embriolog z powołania i pasji. Wyróżnia się nieustanną chęcią do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności z zakresu technik wspomaganego rozrodu. Absolwentka SGGW w Warszawie z bogatym dorobkiem naukowym, co potwierdza uzyskany w 2019 roku stopień doktorski.

Panel dietetyczny:

 • Mgr Adrianna Barczyńska – jedna z najlepszych dietetyczek na Śląsku. Wyspecjalizowana w diecie propłodnościowej wspierającej naturalne starania o dziecko, a także terapie prowadzone z pomocą inseminacji oraz in vitro. Diety komponowane przez Adriannę Barczyńską układane są indywidualnie i opierane na pogłębionym wywiadzie.

Panel motywacyjny

 • Łukasz Krasoń– mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Panel coachingowy

 • Joanna Płuciennik – certyfikowany coach kryzysowy, którego specjalizacją jest wspieranie osób zmagających się z problemem niepłodności. Także trener rozwoju osobistego i terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania. Jest współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Co otrzymasz na warsztacie?

 • Fachową wiedzę najlepszych w Polsce specjalistów leczenia niepłodności,
 • Możliwość nieodpłatnego skonsultowania swoich problemów zdrowotnych, diagnozy, badań,
 • Uzupełnienie wiedzy, którą trudno pozyskać z innych źródeł,
 • Możliwość poznania innych osób, które znajdują się w podobnej sytuacji co Ty,
 • Nową siłę i energię, dzięki sesji z coachem i mówcą motywacyjnym,
 • Wsparcie i zrozumienie od innych uczestników oraz prelegentów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” dedykowane są wszystkim osobom, które pragną zostać rodzicami, ale na ich drodze pojawiły się trudności.

Czujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy podczas diagnostyki i leczenia niepłodności?

Chcesz uzyskać wsparcie i usłyszeć krzepiące słowa dające siłę do dalszego leczenia?

Jak się zapisać?

Warsztaty są całkowicie za darmo, ale ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz link z zaproszeniem na warsztaty oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Skorzystaj z bezpłatnej wiedzy największych autorytetów w kraju w zakresie leczenia niepłodności. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na temat diagnostyki i sposobów leczenia niepłodności, zadaj pytanie o swój przypadek i skonsultuj go ze specjalistą. Nasze warsztaty to wyjątkowe spotkanie, które wzbogaca o merytorykę od wybitnych specjalistów oraz ogromną motywację od innych uczestników!

Jesteśmy tu dla Ciebie! Leczenie niepłodności to niekiedy wyboista droga, ale z nami nie będziesz nią szła samotnie! Wypełnij formularz i czekamy na Ciebie 27 listopada 2021 r. 

Warsztaty "Obudź w sobie życie"

 

POLECAMY TAKŻE:

Niepłodność wieloprzyczynowa – jak ją diagnozować i skutecznie leczyć

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl
Komentarze: 1

Witam, bardzo się cieszę na kolejne warsztaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *