5 niezwykłych książek, które sprawią, że w 2018 r. poczujesz spokój i szczęście

Oto 5 książek, które warto mieć przy sobie w nowym roku. Wybierz swoją i znajdź czas na czytanie, a być może okaże się, że odnajdzie się w końcu coś, czego w życiu najbardziej brakowało. 

Książki są nie tylko oknem na świat, ale także oknem do własnego wnętrza. Jeśli nie masz czasu na ich czytanie, to znaczy, że nie masz czasu dla siebie. A jeśli nie masz czasu dla siebie – jak ma być Ci w życiu dobrze? Oto 5 książek, które warto mieć pod ręką w 2018 roku. Niektóre z nich to nowości, niektóre – napisane są “sto lat” temu. Każda z nich, w nieco inny sposób, daje coś, co pomoże spojrzeć na otaczającą rzeczywistość i siebie z miłością i poczuciem własnej wartości. Dlatego jeśli wciąż poszukujesz równowagi życiowej, potrzebujesz wsparcia w zrozumieniu tego, co ci się w życiu przydarza, pomocy w znalezieniu właściwej drogi i w pokonaniu depresyjnych myśli, a przede wszystkim – chcesz w końcu poczuć szczęście, zapisz te tytuły. Być może któraś z tych książek zacznie zupełnie nowy i lepszy rozdział twojego własnego życia. 

OTO 5 KSIĄŻEK, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ W 2018 ROKU

>>> czytaj dalej

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *