Aż 2 tys. zniżki na in vitro z komórką od anonimowej dawczyni w klinikach InviMed

W klinikach InviMed czekają na was letnie promocje. Tylko teraz w Programie in vitro z komórkami od anonimowej dawczyni otrzymacie specjalną zniżkę w wysokości 2 000 zł. Spełnij marzenia o dziecku – sprawdź szczegóły promocji!

Program in vitro z komórką dawczyni z gwarancją

Użycie komórek jajowych anonimowej dawczyni do in vitro to jedyna szansa na ciążę dla kobiet, które nie posiadają własnych gamet (np. po leczeniu onkologicznym lub w wyniku przedwczesnego wygaśnięcia czynności jajników) lub mają komórki jajowe niezdolne do zapłodnienia. Program adopcji komórek jajowych jest skierowany również do kobiet, które korzystały już z zapłodnienia pozaustrojowego, ale bez powodzenia.

W dużym uproszczeniu, procedura in vitro z zastosowaniem gamet od anonimowej dawczyni polega na pobraniu komórek jajowych i zamrożeniu ich w taki sposób, by po ogrzaniu mogły zostać użyte do zapłodnienia pozaustrojowego (nasienie „dostarcza” partner biorczyni).

W ramach programu kliniki InviMed gwarantują pacjentkom uzyskanie 3 wysokiej jakości zarodków. Jeśli z otrzymanego zestawu 12 komórek jajowych, dawczyni nie uda się uzyskać 3 zarodków wysokiej jakości, pacjentka otrzymuje kolejny zestaw 8 komórek jajowych. Nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów związanych z procedurami embriologicznymi. Gwarancja obowiązuje do czasu uzyskania ciąży klinicznej u pacjentki lub po otrzymaniu łącznie w programie trzech zarodków wysokiej jakości. W ten sposób zapewniana jest większa skuteczność programu dla pacjentek. 

– Nasze dawczynie to młode kobiety, które urodziły przynajmniej jedno zdrowe dziecko, przeszły dokładne badania, testy wirusologiczne, genetyczne i psychologiczne. Dawczynie są w pełni anonimowe – komentuje InviMed.

Szczegóły promocji

Od 1 czerwca do 31 lipca br. w klinikach InviMed w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdyni można otrzymać specjalną zniżkę na udział w programie w wysokości 2 000 złotych. Warunkiem otrzymania zniżki jest przystąpienie do programu i wpłata pierwszej raty opłaty podstawowej w ramach programu.

Zniżka obowiązuje w klinikach InviMed: w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdyni. 

Szczegółowych informacji na temat Programu in vitro z komórką anonimowej dawczyni udzielają Koordynatorki Programu:

Sylwia Pragacz-Stępień – ked.warszawa@invimed.pl, +48 734 175 122, Warszawa,
Justyna Kurek – ed.katowice@invimed.pl, +48 668 396 056, Katowice,
Agnieszka Górtowska – a-gortowska@invimed.pl, +48 695 890 107, Gdynia,
Beata Pawłowska – b-pawlowska@invimed.pl, +48 662 236 234, Poznań.

Więcej informacji na temat programu można również uzyskać wypełniając formularz kontaktowy na stronie kliniki.

 

Polecamy także:

Nieudane starania o ciążę? Dzięki adopcji komórek będziesz mamą

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *