“Bez oporów, In vitro” – ten odcinek musisz zobaczyć!

Tym razem odcinek programu “Bez oporów” poświęcony jest in vitro. Anna Maruszeczko dociera do bohaterów, którzy opowiadają o przełomowych momentach ich życia, decyzjach i konsekwencjach. Zobacz, jak wygląda prawdziwe życie starających się o dziecko metodą in vitro.

“Bez oporów” – bez sensacji o życiu

Duża oglądalność pierwszego sezonu programu “Bez oporu” nie pozostawiła producentom wyboru – zrealizowano drugi sezon. Anna Maruszeczko ponownie wkracza w życie bohaterów, którzy niejednokrotnie podejmują trudne, życiowe decyzje. Bohaterami programu były już pary homoseksualne, które podjęły decyzje o ujawnieniu swojej orientacji, dzieci księży i zakonnic, które dowiedziały się prawdy, a także osoby, które nagle straciły dach nad głową, czy otarły się o śmierć. Program “Bez oporów” pokazuje prawdziwe życie, które faktycznie potrafi zaskoczyć. 

bez-oporow-in-vitro-nieplodnirazem-1

– Rodzinę zawsze wyobrażaliśmy sobie z dziećmi. (…) Po 5 latach starań spojrzeliśmy w kalendarz i zobaczyliśmy, że mamy już ponad 30 lat, czas ucieka, a w życiu nam czegoś brakuje – mówi Piotr, mąż Ewy. / kadr z programu “Bez oporów”

“Bez oporów, In vitro” – odc. 7, sezon 2

W tym odcinku poznajemy dwie pary, które chcą zajść w ciążę poprzez zapłodnienie in vitro. Mają już za sobą trudne lata walki, nieudane transfery i wiele przelanych łez. Droga do osiągnięcia celu nie była prosta. Pierwsza para podchodząc do in vitro równolegle podejmowała działania związane z procedurą adopcyjną. W drugim przypadku decyzję o próbie in vitro podjęła para o konserwatywnych poglądach, w której mąż był senatorem partii będącej przeciw tej metodzie. Co przeżywa się w takich chwilach? Czy kobieta nie ma dość całej tej procedury, którą przechodzi podczas każdej próby? Jak żyć, gdy w małym mieście ludzie wytykają palcami? O in vitro bez owijania w bawełnę opowiadają Annie Maruszeczko Ewa i Joanna.

bez-oporow-in-vitro-nieplodnirazem-2

– Przez 3 lata walczyliśmy o dzieci i te dzieci nie przychodziły na świat. Ten dom był wiecznie pusty. (…) I zdecydowaliśmy się, że trzeba coś zrobić – wspomina Joanna. / kadr z programu “Bez oporów”

Odcinek można zobaczyć za darmo tutaj:

“Bez oporów, In vitro” odc.7, sezon 2

Polecamy także:

„In vitro – marzenia o dziecku” – nowy serial dokumentalny

12 postanowień na 12 miesięcy – spełnisz wszystkie i poczujesz wielką zmianę!

„Albo pani, albo dziecko”. Po latach walki z niepłodnością Marta dokonała wyboru

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *