Bez tego badania nie ma skutecznego leczenia niepłodności. Teraz bezpłatnie!

Planujecie zostać rodzicami i chcecie się dobrze przygotować do tej roli? A może już staracie się o potomstwo i chcecie sprawdzić swój potencjał płodności? Badanie nasienia w szybki i prosty sposób da odpowiedź na pytanie, czy wszystko jest w porządku. Do końca marca zrobisz to bezpłatnie.

W Polsce co piąta para ma problem z niepłodnością, a przyczyny trudności z zajściem w ciążę leżą niemal w równym stopniu po stronie kobiety, jak i mężczyzny. Leczenie choroby to często proces długi, bolesny, ale i odczuwalny finansowo. Dlatego jeśli planujecie zostać rodzicami i chcecie się dobrze przygotować do tej roli albo już staracie się o potomstwo i chcecie sprawdzić swój potencjał płodności – warto podjąć kroki, które zwiększą szansę na szybszą ciążę.

Zbadaj swoją płodność pierwszy!

Jak podają statystyki, kobiety częściej i chętniej rozpoczynają działania w kierunku diagnostyki niepłodności. Trzeba jednak wiedzieć, co podkreślają specjaliści – leczenie niepłodności dobrze jest zacząć od wykluczenia czynnika męskiego. Mężczyźni mogą to zrobić w bardzo prosty i nieinwazyjny sposób poprzez zbadanie swojego nasienia. Jego słaba jakość to najczęstsza przyczyna męskich problemów z zapłodnieniem. Badanie pozwala jednak bardzo szybko określić parametry plemników oraz wdrożyć odpowiednie metody poprawiające sprawność męskich “pływaków”.

Obniżone parametry nasienia to nie wyrok

Obniżone parametry nasienia – choć dla wielu mężczyzn to także psychiczne obciążenie, nie oznacza końca planów związanych z ojcostwem. Co więcej – w sporej części przypadków wystarczającym krokiem do uzyskania znacznej poprawy wyników, jest zmiana stylu życia. Składa się na to odpowiednio zbilansowana dieta wspierająca i poprawiająca męską płodność, odpowiednia suplementacja, aktywność fizyczna, rezygnacja z używek takich jak kawa, alkohol czy papierosy, odpowiednia ilość snu oraz – co zawsze jest najtrudniejsze – wyeliminowanie bądź znaczne zredukowanie czynników stresujących. Jak podają światowe badania naukowe stres jest jedną z poważniejszych przyczyn niepłodności męskiej.

Bezpłatne badanie nasienia: Im szybciej, tym lepiej

Im wcześniej mężczyzna podejmie kroki, by zbadać swoją płodność, tym szybciej w razie potrzeby będzie mógł sobie z tym poradzić. Stres związany z przedłużającymi się staraniami o dziecko oraz brakiem celnej diagnozy z pewnością przełoży się nie tylko na pogarszanie się nasienia, ale także wpłynie na relacje emocjonalne w związku. 

Do końca marca mężczyźni mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesiewowych badań nasienia w Centrum Medycznym Salve Medica R. 

Na hasło „SCREENING” badanie jest BEZPŁATNE. Decyduje jednak kolejność zgłoszeń. Zadzwoń i zapisz się na badanie: tel. 22 522 85 00. 


POLECAMY TAKŻE:

Zdaniem androloga: Jeśli chcesz zajść w ciążę, nigdy nie namawiaj go na taki seks

Zdaniem androloga: Jeśli chcesz zajść w ciążę, nigdy nie namawiaj go na taki seks

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *