Bez tego badania nie ma skutecznego leczenia niepłodności. Teraz bezpłatnie!

Planujecie zostać rodzicami i chcecie się dobrze przygotować do tej roli? A może już staracie się o potomstwo i chcecie sprawdzić swój potencjał płodności? Badanie nasienia w szybki i prosty sposób da odpowiedź na pytanie, czy wszystko jest w porządku. Do końca marca zrobisz to bezpłatnie.

W Polsce co piąta para ma problem z niepłodnością, a przyczyny trudności z zajściem w ciążę leżą niemal w równym stopniu po stronie kobiety, jak i mężczyzny. Leczenie choroby to często proces długi, bolesny, ale i odczuwalny finansowo. Dlatego jeśli planujecie zostać rodzicami i chcecie się dobrze przygotować do tej roli albo już staracie się o potomstwo i chcecie sprawdzić swój potencjał płodności – warto podjąć kroki, które zwiększą szansę na szybszą ciążę.

Zbadaj swoją płodność pierwszy!

Jak podają statystyki, kobiety częściej i chętniej rozpoczynają działania w kierunku diagnostyki niepłodności. Trzeba jednak wiedzieć, co podkreślają specjaliści – leczenie niepłodności dobrze jest zacząć od wykluczenia czynnika męskiego. Mężczyźni mogą to zrobić w bardzo prosty i nieinwazyjny sposób poprzez zbadanie swojego nasienia. Jego słaba jakość to najczęstsza przyczyna męskich problemów z zapłodnieniem. Badanie pozwala jednak bardzo szybko określić parametry plemników oraz wdrożyć odpowiednie metody poprawiające sprawność męskich “pływaków”.

Obniżone parametry nasienia to nie wyrok

Obniżone parametry nasienia – choć dla wielu mężczyzn to także psychiczne obciążenie, nie oznacza końca planów związanych z ojcostwem. Co więcej – w sporej części przypadków wystarczającym krokiem do uzyskania znacznej poprawy wyników, jest zmiana stylu życia. Składa się na to odpowiednio zbilansowana dieta wspierająca i poprawiająca męską płodność, odpowiednia suplementacja, aktywność fizyczna, rezygnacja z używek takich jak kawa, alkohol czy papierosy, odpowiednia ilość snu oraz – co zawsze jest najtrudniejsze – wyeliminowanie bądź znaczne zredukowanie czynników stresujących. Jak podają światowe badania naukowe stres jest jedną z poważniejszych przyczyn niepłodności męskiej.

Bezpłatne badanie nasienia: Im szybciej, tym lepiej

Im wcześniej mężczyzna podejmie kroki, by zbadać swoją płodność, tym szybciej w razie potrzeby będzie mógł sobie z tym poradzić. Stres związany z przedłużającymi się staraniami o dziecko oraz brakiem celnej diagnozy z pewnością przełoży się nie tylko na pogarszanie się nasienia, ale także wpłynie na relacje emocjonalne w związku. 

Do końca marca mężczyźni mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesiewowych badań nasienia w Centrum Medycznym Salve Medica R. 

Na hasło „SCREENING” badanie jest BEZPŁATNE. Decyduje jednak kolejność zgłoszeń. Zadzwoń i zapisz się na badanie: tel. 22 522 85 00. 


POLECAMY TAKŻE:

Zdaniem androloga: Jeśli chcesz zajść w ciążę, nigdy nie namawiaj go na taki seks

Zdaniem androloga: Jeśli chcesz zajść w ciążę, nigdy nie namawiaj go na taki seks

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *