Ciężarne oszalały na punkcie tej aplikacji!

Belly Scan to aplikacja polskich twórców (wśród nich jest m.in. ginekolog Nicole Sochacki-Wójcicka, znana dobrze jako @mamaginekolog), która w zaledwie parę godzin po opublikowaniu pojawiła się już w piątce najchętniej ściąganych aplikacji na urządzenia Apple! W rankingu aplikacji na Androida uznawana jest jako “najszybciej zyskująca na popularności”. Dzięki aplikacji można samodzielnie zrobić unikatowe pamiątki z czasu ciąży, ale nie tylko. Co jest tajemnicą sukcesu Belly Scan?

Aplikacja, której szukały kobiety w ciąży

Zdjęcia z badania USG przechodzą z rąk do rąk – chcesz wszystkim pokazać maleństwo, które nosisz pod sercem. Nierzadko robisz im zdjęcie, które później wstawiasz na profil społecznościowy. Dzięki aplikacji Belly Scan nałożysz zdjęcie USG na prawdziwe zdjęcie kobiety w ciąży. Aplikacja dopasuje zdjęcie USG dziecka w taki sposób, by jego położenie zgadzało się z fizycznym ułożeniem dziecka wewnątrz ciała ciężarnej. 

To wspaniały sposób, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie z nienarodzonym jeszcze dzieckiem! Dzięki niemu nie tylko podzielisz się wspaniałą wiadomością o ciąży, ale również zachowasz wspomnienia na lata. 

Aplikacja Belly Scan przeznaczona jest nie tylko dla ciężarnych. Oprócz wtopienia zdjęcia USG w inne zdjęcie można także korzystać z napisów i naklejek. Zdjęcie z napisami typu “50% mamy, 50% taty” to ciekawe urozmaicenie zdjęcia, które ucieszy nie tylko rodziców, ale również dalszą rodzinę i znajomych. 

Źródło: Instagram/antoonovka

A oto, jak komentują Belly Scan korzystające z niej użytkowniczki:

Aplikacja prosta w obsłudze i bardzo przydatna, mnóstwo naklejek w języku polskim i nie tylko. Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu. Zdecydowanie polecam!” B. Kwiatkowska

Aplikacja fantastyczna! Przetestowałam ich sporo i ta jest zdecydowanie najlepsza. Wersja premium w tej cenie, wszystkie inne powala na łopatki. Powodzenia.” Natalia K. 

Bardzo fajna aplikacja. Duży wybór wzorów, naklejek. Można przerabiać zdjęcia w nieskończoność.” M. Gruszczyńska

Aplikacja jest darmowa i nie wymaga dodatkowej rejestracji. Dostępna jest również wersja PREMIUM za 4,99 zł.

 

I’m waiting for you 👶🏻💕#brzuchatka#babyboy#myboy#myson#rodzew2017#bellyscan#

Post udostępniony przez Dagmara Żuk(Kustrzycka) (@kuzowa.d)

 

 

💙100 dni #nowaapka #bellyscan #jestemwciazy #sercepodsercem @mamaginekolog @tata_rogera

Post udostępniony przez Ewelina Bargieł-Postrach (@bubusiowa_mama)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *