Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności

Darmowe konsultacje dla par w czeskiej klinice leczenia niepłodności Gyncentrum Ostrava

Każdorazowe konsultacje w klinice leczenia niepłodności to spory koszt, a niejednokrotnie para kilka razy zmienia placówkę, nie znajdując odpowiednich warunków czy specjalistów. Warto śledzić oferty poszczególnych klinik, gdyż promocje, pakiety w dobrych cenach czy zniżki na konkretne usługi trafiają się dość często i warto korzystać z takich możliwości. Tym razem klinika leczenia niepłodności Gyncentrum Ostrava w Czechach przygotowała dla wszystkich zainteresowanych par promocję nieodpłatnych konsultacji ze specjalistami. 

28 lat doświadczenia

Gyncenrum w Ostrawie to nowoczesna klinika specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu niepłodności świadcząca swoje usługi już od 1993 r. Stosowane w klinice innowacyjne technologie w połączeniu z najskuteczniejszymi procedurami sprawiły, że jest to jedna z najprężniej i najdłużej funkcjonujących klinik w Czeskiej Republice.

Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu niepłodności i charakteryzuje się życzliwością i empatią w podejściu do pacjentów. Skuteczne leczenie opiera się w równej mierze na zdiagnozowaniu problemu i wdrożenie najlepszej terapii, jak i na wsparciu psychicznym, otoczeniu opieką i okazaniem pełnego zaangażowania. 

In vitro z wszystkimi pobranymi komórkami

Klinika podlega prawu czeskiemu, w związku z tym w przypadku leczenia metodą IVF zapładnia wszystkie pobrane komórki, co zwiększa szansę na sukces. Informacje, że para zdecydowała się na leczenie w klinice Gyncentrum Ostrava są całkowicie anonimowe i nie są przekazywane do rejestru polskiego. Dzięki doskonałej organizacji całego zespołu oraz unikalnej, zaawansowanej bazie danych dawców oczekiwanie na leczenie jest maksymalnie skrócone. 

Bezpłatne konsultacje z lekarzami 

W obecnej sytuacji kryzysowej, z jaką boryka się zdrowie publiczne związane z Covid – 19, Gyncentrum Ostrava oferuje swoim wszystkim zainteresowanym parom bezpłatne konsultacje on-line. Konsultacje adresowane są do osób, które bezskutecznie starają się o upragnionego potomka i zastanawiają się nad wyborem właściwej kliniki.

Wizyta odbywać się będzie z ekspertami w dziedzinie leczenia niepłodności pracujących w Gyncentrum Ostrava. Na podstawie wywiadu z parą lekarz znajduje najskuteczniejszą metodę leczenia i odpowiada na wszystkie pytania.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo i umówić termin spotkania.

KONTAKT

Strona Kliniki Gyncentrum Ostrava: https://www.gyncentrum.com/pl/ 

Adres mailowy: petra@gyncentrum.com 

Telefon: (+48) 327 218 200, (+420) 777 487 307

 

fot. Pixaby.com/by smpratt90

 

POLECAMY TAKŻE:

Pierwsza wizyta niepłodnościowa – dlaczego nie warto odkładać na później

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *