Dawstwo komórek - sposób na niepłodność

Dawstwo komórek rozrodczych – kompleksowy poradnik dla par starających się o ciążę [bezpłatny e-book]

Jak wygląda kwalifikacja do procedury zapłodnienia z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni? Ile czeka się na wybór dawcy komórki jajowej i nasienia? Czy w Polsce lub za granicą możliwe jest przekazanie komórki jajowej ze wskazaniem? Czy dawstwo jest jawne czy anonimowe? Na te i wiele innych pytań dotyczących dawstwa komórki jajowej, nasienia i zarodka odpowiadają specjaliści z Kliniki Leczenia Niepłodności ReproGenesis w Czechach. 

Coraz więcej polskich pacjentek decyduje się na leczenie niepłodności za granicą. Rozwój technologii umożliwia odbycie wizyty kwalifikacyjnej na odległość, a procedury leczenia stworzone przez zagraniczne kliniki wymagają od pacjentów minimalnej, koniecznej ilości wizyt w placówce. Czy zapłodnienie z wykorzystaniem materiały genetycznego dawcy wygląda za granicą inaczej niż w Polsce?

Zostań rodzicem dzięki dawstwu komórek – poradnik dla par starających się o ciążę

Temat dawstwa komórek jajowych, nasienia oraz zarodków wciąż budzi wiele pytań, dlatego we współpracy z czeską Kliniką Leczenia Niepłodności ReproGenesis przygotowaliśmy kompleksowy poradnik, przeprowadzający krok po kroku po procedurze, kwestiach prawnych i najczęściej zadawanych pytaniach dotyczących dawstwa. 

Kliknij w zdjęcie i pobierz poradnik bezpłatnie

 

 

POLECAMY TAKŻE: W Polsce nikt nie dawał nam już szans. Dzięki zagranicznej klinice mamy dziś wymarzonego synka

W Polsce nikt nie dawał nam już szans. Dzięki zagranicznej klinice mamy dziś wymarzonego synka

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *