dieta dla mężczyzny - przepisy na poprawę plemników

„Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” Bezpłatny e-book napisany przez dietetyka i embriologa

Ebook InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” to ponad 40 stron przystępnie podanej wiedzy. W wielu przypadkach jej przyswojenie i zaimplementowanie w codziennym życiu, może poprawić „kondycję” plemników.

Czynnik męski gra ogromną rolę w wielu przypadkach niepłodności pary. Jego istotą są obniżone parametry nasienia. W wielu przypadkach poprawę płodności męskiej, a co za tym idzie również parametrów nasienia, może przynieść odpowiednie odżywianie.

To szczególnie ważne, gdy szansę na dziecko mogą dać inseminacje lub in vitro – w procedurach wspomaganego rozrodu jakość plemników jest równie ważna jak jakość komórek jajowych. Wyższej jakości gamety dają większe szanse na uzyskanie i utrzymanie ciąży.

Treść ebooka przygotowały dwie doświadczone specjalistki:

Porady trenerskiej udzielił Rafał Szymala, manager regionalny Calypso Fitness, trener, instruktor.

W wielu przypadkach poprawę płodności męskiej może przynieść odpowiednie odżywianie.

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 2400 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań.

Dlatego też, jeśli chcesz poprawić parametry swojej płodności, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez poszczególne kliniki. O wszystkich wydarzeniach, także tych dotyczących dietetyki, dowiesz się więcej na stronie Aktualności oraz na Facebooku InviMed.

Ebook InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” do pobrania za darmo 

 

 

 

POLECAMY TAKŻE: Ciąża – efekt starań i specjalnej diety

Ciąża – efekt starań i specjalnej diety

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *