dieta dla mężczyzny - przepisy na poprawę plemników

„Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” Bezpłatny e-book napisany przez dietetyka i embriologa

Ebook InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” to ponad 40 stron przystępnie podanej wiedzy. W wielu przypadkach jej przyswojenie i zaimplementowanie w codziennym życiu, może poprawić „kondycję” plemników.

Czynnik męski gra ogromną rolę w wielu przypadkach niepłodności pary. Jego istotą są obniżone parametry nasienia. W wielu przypadkach poprawę płodności męskiej, a co za tym idzie również parametrów nasienia, może przynieść odpowiednie odżywianie.

To szczególnie ważne, gdy szansę na dziecko mogą dać inseminacje lub in vitro – w procedurach wspomaganego rozrodu jakość plemników jest równie ważna jak jakość komórek jajowych. Wyższej jakości gamety dają większe szanse na uzyskanie i utrzymanie ciąży.

Treść ebooka przygotowały dwie doświadczone specjalistki:

Porady trenerskiej udzielił Rafał Szymala, manager regionalny Calypso Fitness, trener, instruktor.

W wielu przypadkach poprawę płodności męskiej może przynieść odpowiednie odżywianie.

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 2400 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań.

Dlatego też, jeśli chcesz poprawić parametry swojej płodności, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez poszczególne kliniki. O wszystkich wydarzeniach, także tych dotyczących dietetyki, dowiesz się więcej na stronie Aktualności oraz na Facebooku InviMed.

Ebook InviMed „Dieta dla mężczyzny. Popraw jakość nasienia!” do pobrania za darmo 

 

 

 

POLECAMY TAKŻE: Ciąża – efekt starań i specjalnej diety

Ciąża – efekt starań i specjalnej diety

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *