Obudź w sobie życie - spotkanie w Gdyni

III edycja spotkań dla kobiet “Obudź w sobie życie” – zapraszamy do Gdyni

Rusza III edycja ogólnopolskich spotkań dla kobiet “Obudź w sobie życie”. 14 października  spotykamy się w Gdyni, a następnie w Katowicach. Śledźcie nas, niebawem podamy szczegóły kolejnych spotkań. 

Jesienna edycja spotkań “Obudź w sobie życie”

Wiemy, jak bardzo pragniesz dziecka. Wiemy, że robisz wszystko, aby wreszcie zajść w ciążę. Wiemy, że starania często są czasem stresu, smutku, braku motywacji i chęci do życia. Jednak nie jesteś sama! Wyjątkowe spotkanie dla kobiet “Obudź w sobie życie” to coś właśnie dla ciebie. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś, ponieważ dostaniesz od nas właśnie to, czego akurat potrzebujesz.

Gwarantujemy ci, że na tym spotkaniu odzyskasz wiarę i siłę do dalszych starań o ciążę. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.


Dlatego zapisz sobie ten dzień: 14 października 2017 r. Niektórym uczestniczkom poprzednich edycji już się udało zajść w ciążę!


Jak było na poprzednich spotkaniach?

Za nami zimowa i wiosenna edycja spotkań “Obudź w sobie życie”. Byliśmy w Warszawie, Gdyni i Katowicach – w niektórych miastach nawet dwa razy! W bezpłatnych spotkaniach wzięło udział prawie 150 uczestniczek. I chociaż chętnych z edycji na edycję stale przybywa, to nasze warsztaty nadal są (i będą!) kameralne – chcemy zapewnić każdej z osób tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Pamiętaj, że lista uczestniczek zapełnia się w całości już w ciągu pierwszego dnia, dlatego jeśli chcesz się zapisać, skorzystaj jak najszybciej z formularza

Daj szanse marzeniom! Jednak miej na uwadze, że one rzadko kiedy spełniają się same. Zrealizuj je, wykonując pewną pracę – zdobądź trochę wiedzy i naucz się myśleć pozytywnie. I nie obawiaj się – my ci w tym pomożemy! 

 

– Spotkania “Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowanie się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że “sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Polikowska-Herman.

Dlaczego jeszcze warto? 

– Warsztaty dały mi bardzo dużo, przede wszystkim ogromne wsparcie, poznanie osób, które są w takiej samej sytuacji jak ja. Rozmowa z tymi osobami to coś bezcennego. Nauczyły mnie, jak sobie radzić, gdy jest źle. Dziewczyny jesteście cudowne, zachęcam do skorzystania, bo dają naprawdę dużo siły. – Patrycja.

– Po warsztatach zdecydowałam się na in vitro – konsultacja ze specjalistami podczas spotkania rozwiała wszystkie moje wątpliwości. – Kasia. 

– Nie sądziłam, że w czasie jednego dnia zejdzie mi z głowy tyle ciśnienia i lęków. Sama nie mogłam uwierzyć, że potrafię głośno i otwarcie mówić o swojej niepłodności i wszystkim, co ta choroba powoduje w moim życiu. Dzięki zajęciom z seksuologiem w mojej sypialni jakby ktoś włączył ogrzewanie, a relacja z partnerem dzięki mojej otwartości zmieniła się o 180 stopni. Poszłam na spotkanie głównie z nastawieniem porozmawiania z lekarzem, wyszłam z masą nowych znajomości i zapałem, jakiego jeszcze nie miałam w trakcie 4 lat starań. Nie wiem, czy obudzi się jeszcze w tym roku we mnie życie – czyli dziecko, ale wiem, że podczas tych warsztatów sama obudziłam się do życia. I wszystko, co dobre, dopiero przede mną. Bardzo polecam – to nie jest zmarnowany czas.”  – Magda.

Spotkanie “Obudź w sobie życie” – 14 października w Gdyni

Mamy dla ciebie propozycję. Masz wolną sobotę? Spędź ją z nami! Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do piątku 13 października 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Specjalista ginekolog-położnik, androlog kliniczny, na co dzień pracuje w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności od strony męskiej, udzieli odpowiedzi na nurtujące was i waszych partnerów pytania. 

Specjalista ginekolog-położnik, na co dzień pracująca w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Doświadczony psycholog z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, odpowie na wszelkie pytania związane z emocjonalnym aspektem leczenia niepłodności i podpowie jak radzić sobie w trudnych momentach.

Embriolog z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, poruszy tematy związane z procesami embriologicznymi podczas leczenia niepłodności i odkryje przed Wami to, co dzieje się w laboratorium embriologicznym.

Psycholożka specjalizująca się w tematyce seksualnej, prowadzi bloga MamaSeksuolog.pl. Na warsztatach skoncentruje się na pozytywnej seksualności i problemach łóżkowych par starających się o dziecko. Wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązania tych trudności.

Dyplomowany coach (Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie) oraz jeden z niewielu w Polsce certyfikowany coach kryzysowy i członek założyciel Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego – wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne) jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać.

Zapisz datę spotkania: 14.10.2017 r., godz. 10:00-16:30

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Wyjątkowe spotkanie dla kobiet odbędzie się 14 października w godzinach 10:00-16:30 w budynku PPNT Gdynia (Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, plan budynku – sala konferencyjna niebieska/F0.02). Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatne pierwsze konsultacje u ginekologa oraz 30% zniżki na konsultację z immunologiem w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed*,
  • każda z uczestniczek otrzyma także voucher z 50% zniżką na konsultację andrologiczną lub 50% zniżki na zabieg inseminacji lub 50% zniżki na badanie nasienia (jedno wybrane badanie)*,
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki,
  • uczestniczki będą mogły poznać inne członkinie zamkniętej grupy na Facebooku – to kolejne wasze miejsce, w którym możecie kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami.

* ważne do 31.12.2017 r.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia w październiku!

Partner Główny:
klinika-invimed-nieplodnirazem

Patronat Medialny:

tylko zdrowie wyborcza logo nieplodnirazemshape logo nieplodnirazem karolina piotrowska seksuolog nieplodnirazemtowsrodku blog nieplodnirazemamicitowsrodku blog nieplodnirazemcoach logo nieplodnirazemhipoalergicznihappyevolution nieplodnirazemsekskomunikacja nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

       zoom fotografia logo nieplodnirazemmedimes logo nieplodnirazem     

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *