III edycja spotkań dla kobiet “Obudź w sobie życie” – zapraszamy do Chorzowa

Rusza III edycja ogólnopolskich spotkań dla kobiet “Obudź w sobie życie”. 28 października  spotykamy się w Chorzowie. Co dla Was przygotowaliśmy?

Jesienna edycja spotkań “Obudź w sobie życie”

Wiemy, jak bardzo pragniesz dziecka. Wiemy, że robisz wszystko, aby wreszcie zajść w ciążę. Wiemy, że starania często są czasem stresu, smutku, braku motywacji i chęci do życia. Jednak nie jesteś sama! Wyjątkowe spotkanie dla kobiet “Obudź w sobie życie” to coś właśnie dla ciebie. Nie jest ważne, na jakim etapie starań jesteś, ponieważ dostaniesz od nas właśnie to, czego akurat potrzebujesz.

Gwarantujemy ci, że na tym spotkaniu odzyskasz wiarę i siłę do dalszych starań o ciążę. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.


Dlatego zapisz sobie ten dzień: 28 października 2017 r. Niektórym uczestniczkom poprzednich edycji już się udało zajść w ciążę!


Jak było na poprzednich spotkaniach?

Za nami zimowa i wiosenna edycja spotkań “Obudź w sobie życie”. Byliśmy w Warszawie, Gdyni i Katowicach – w niektórych miastach nawet dwa razy! W bezpłatnych spotkaniach wzięło udział prawie 150 uczestniczek. I chociaż chętnych z edycji na edycję stale przybywa, to nasze warsztaty nadal są (i będą!) kameralne – chcemy zapewnić każdej z osób tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Pamiętaj, że lista uczestniczek zapełnia się w całości już w ciągu pierwszego dnia, dlatego jeśli chcesz się zapisać, skorzystaj jak najszybciej z formularza

Daj szanse marzeniom! Jednak miej na uwadze, że one rzadko kiedy spełniają się same. Zrealizuj je, wykonując pewną pracę – zdobądź trochę wiedzy i naucz się myśleć pozytywnie. I nie obawiaj się – my ci w tym pomożemy! 

chorzow spotkanie obudz w sobie zycie nieplodnirazem

– Spotkania “Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowanie się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że “sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Polikowska-Herman.

Dlaczego jeszcze warto? 

– Warsztaty dały mi bardzo dużo, przede wszystkim ogromne wsparcie, poznanie osób, które są w takiej samej sytuacji jak ja. Rozmowa z tymi osobami to coś bezcennego. Nauczyły mnie, jak sobie radzić, gdy jest źle. Dziewczyny jesteście cudowne, zachęcam do skorzystania, bo dają naprawdę dużo siły. – Patrycja.

– Po warsztatach zdecydowałam się na in vitro – konsultacja ze specjalistami podczas spotkania rozwiała wszystkie moje wątpliwości. – Kasia. 

– Nie sądziłam, że w czasie jednego dnia zejdzie mi z głowy tyle ciśnienia i lęków. Sama nie mogłam uwierzyć, że potrafię głośno i otwarcie mówić o swojej niepłodności i wszystkim, co ta choroba powoduje w moim życiu. Dzięki zajęciom z seksuologiem w mojej sypialni jakby ktoś włączył ogrzewanie, a relacja z partnerem dzięki mojej otwartości zmieniła się o 180 stopni. Poszłam na spotkanie głównie z nastawieniem porozmawiania z lekarzem, wyszłam z masą nowych znajomości i zapałem, jakiego jeszcze nie miałam w trakcie 4 lat starań. Nie wiem, czy obudzi się jeszcze w tym roku we mnie życie – czyli dziecko, ale wiem, że podczas tych warsztatów sama obudziłam się do życia. I wszystko, co dobre, dopiero przede mną. Bardzo polecam – to nie jest zmarnowany czas.”  – Magda.

Spotkanie “Obudź w sobie życie” – 28 października w Chorzowie

Mamy dla ciebie propozycję. Masz wolną sobotę? Spędź ją z nami! Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do piątku 27 października 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Specjalista ginekolog-położnik. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z kliniki leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego w klinice InviMed w Katowicach. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

Młodszy embriolog laboratorium embriologicznego w klinice InviMed w Katowicach. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

Dyplomowany coach (Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie) oraz jeden z niewielu w Polsce certyfikowany coach kryzysowy i członek założyciel Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego – wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne) jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać.

Zapisz datę spotkania: 28.10.2017 r., godz. 10:00-16:30

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Wyjątkowe spotkanie dla kobiet odbędzie się 28 października w godzinach 10:00-16:30 w Chorzowie. Dokładny adres spotkania to: Kompleks Sztygarka, ul. Piotra Skargi 34 D. Sztygarka to miejsce urokliwe i przytulne, które mimo, że znajduje się w centrum miasta, jest ustronne i przyciąga do siebie swoim klimatem. Przyspiesz czas i przenieś się do Sztygarki – zapraszamy na wirtualny spacer. A już 28 października spędzimy tu wspólnie czas – my już nie możemy się doczekać, a Ty? 

Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatne pierwsze konsultacje u ginekologa oraz 30% na badania wymagane do zabiegu inseminacji lub in vitro*,
  • każda z uczestniczek otrzyma także voucher z 50% zniżką na rozszerzone badanie nasienia*,
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki,
  • uczestniczki będą mogły poznać inne członkinie zamkniętej grupy na Facebooku – to kolejne wasze miejsce, w którym możecie kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami.

* ważne do 31.12.2017 r.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia w październiku!

Partner Główny:
klinika-invimed-nieplodnirazem

Patronat Medialny:

tylko zdrowie wyborcza logo nieplodnirazemshape logo nieplodnirazem karolina piotrowska seksuolog nieplodnirazemtowsrodku blog nieplodnirazemamicitowsrodku blog nieplodnirazemcoach logo nieplodnirazemhipoalergicznihappyevolution nieplodnirazemsekskomunikacja nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

       medimes logo nieplodnirazem pharma nord logo nieplodnirazem    

 

Komentarze: 1

Dziewczyny bardzo polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *