Małopolski Dzień Płodności, 3 czerwca Kraków

Małopolski Dzień Płodność – bezpłatne wydarzenie dla osób starających się o dziecko

Małopolski Dzień Płodności to wyjątkowe wydarzenie, które daje szansę spotkania w jednym miejscu wielu czołowych ekspertów specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Możliwość wysłuchania wartościowych i ciekawych prelekcji, zadania pytań ekspertom oraz poszerzenia swojej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności – to wszystko będzie czekać na uczestników 3 czerwca 2023 r. w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

Małopolski Dzień Płodności – ekspercko o płodności

Małopolski Dzień Płodności to wydarzenie organizowane przez Fundację poMOC dla Płodności wraz ze wsparciem partnerów, którego tematem przewodnim będzie niepłodność zarówno w kontekście starań o ciążę, jak i leczenia chorób zaburzających prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. To wydarzenie jest dla osób, które szukają nowoczesnych, skutecznych rozwiązań – zarówno za pomocą metod wspomaganego rozrodu, jak i metod naturalnych.

Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania merytorycznych wystąpień specjalistów w zakresie leczenia niepłodności i zdrowia reprodukcyjnego. Wykłady poprowadzą:

 • Dr n. med. Jarosław Janeczko – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
 • Lek. Mateusz Ostachowski – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
 • Mgr Aneta Macur – Centrum Leczenia Niepłodności PARENS,
 • Dr n. med. Anna Horbaczewska – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności,
 • Dr n. med. Jakub Wyroba – KRAKOVI Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności,
 • Patryk Treder – dyrektor działu naukowego OMNi-BiOTiC® Polska.
 • Dr inż. Agnieszka Nowak – ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie Niepłodności
 • Dr n. med. Bartosz Chrostowski – ARTVIMED Diagnostyka i Leczenie Niepłodności
 • Dr n. med. Anna Knafel – Małopolski Instytut Leczenia Niepłodności KrakOVI
 • Kinga Kołodziej – koordynator Stowarzyszenia Dr. Max Zdrowie
 • Dr n. med. Joanna Figuła – Artvimed Diagnostyka i Leczenie Niepłodności
 • Mgr farm. Andrzej Jabrzyński – CD Farma

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które starają się o dziecko, lecz na swojej drodze natrafiły na trudności.

Bez względu na to, czy dopiero otrzymaliście diagnozę i czujecie się przytłoczeni nową sytuacją, czy od lat staracie się o dziecko, a może przygotowujecie się do procedury in vitro lub macie ją już za sobą – to wydarzenie jest dla Was.

Wykłady ekspertów oraz możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami pozwolą pozyskać cenne wskazówki dotyczące dalszego leczenia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2023 roku w godzinach 9:30-17:35 w Krakowie w Hotelu Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. W celu zarejestrowania się na wydarzenie prosimy o wcześniejsze przybycie. Rejestracja będzie możliwa w godzinach 8:00-9:00.

Wstęp bezpłatny – sprawdź, jak się zapisać

Wydarzenie jest bezpłatne, a zapisy odbywają się drogą elektroniczną. Wypełnij formularz zapisu i odpowiedz na kilka pytań. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Drogą mailową otrzymasz potwierdzenie zapisania się na spotkanie. 1-2 dni przed warsztatem zadzwonimy do Ciebie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Pamiętaj! Jeśli okaże się, że niemożliwym jest Twój udział, zgłoś to do nas wcześniej (rejestracja@plodnosc.pl) lub podczas rozmowy telefonicznej.

Uwaga! Dany adres mailowy może być użyty do jednego zgłoszenia. Jeśli w późniejszym czasie chcesz zapisać kolejną osobę, np. partnera, to konieczne będzie podanie w formularzu innego adresu mailowego.

POLECAMY TAKŻE:

„Niedługo pojawi się na świecie. Dziecko, którego miało nie być!” Historia „ostatniego in vitro” Moniki

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *