Nowa klinika InviMed w Warszawie po praskiej stronie Wisły

Klinika InviMed od ponad 20 lat zajmuje się specjalistycznym diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Pierwsza placówka sieci InviMed powstała w 2001 roku w Warszawie. Od tego czasu zarówno ośrodek przy ul. Rakowieckiej jak i pozostałe placówki InviMed skutecznie pomogły tysiącom par z Polski jak też za granicy spełnić marzenie o macierzyństwie. Nie ustając w rozwoju, InviMed jako wiodący ośrodek leczenia niepłodności w Polsce, otworzył właśnie swoją drugą siedzibę w Warszawie.

Nowo otwarta placówka mieści się po praskiej stronie Wisły, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dzięki nowej lokalizacji leczenie niepłodności jest jeszcze bardziej dostępne dla wielu mieszkańców prawobrzeżnej części stolicy.

Praska siedziba kliniki InviMed znajduje się na terenie niezwykle klimatycznej przestrzeni miejskiej Centrum Praskie Koneser. Ten wyjątkowy, zabytkowy kompleks zlokalizowany w samym sercu dzielnicy Praga-Północ to obecnie jedno z najmodniejszych miejsc na mapie Warszawy. Oprócz szeregu działalności usługowych skupia on także działalność artystyczną, rozrywkową i kulturalną. Nietuzinkowa okolica, szeroka oferta oraz przyjazny klimat tego wyjątkowego miejsca pozwoli pacjentom na chwilę oderwania i relaksu w trakcie leczenia.

Centrum Koneser oddalony jest zaledwie dwa kilometry od Starego Miasta i kilka minut pieszo od stacji metra Dworzec Wileński oraz od Dworca Wschodniego.

Oprócz przyjaznej lokalizacji nowa placówka InviMed Warszawa Praga oferuje leczenie w nowoczesnych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach nawiązujących wystrojem do zabytkowego otoczenia. W placówce zadbano o stworzenie pacjentom maksymalnego poczucia komfortu i intymności oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji pacjentów przygotowano specjalny pokój rozmów, w którym można się wyciszyć i w spokojnej atmosferze porozmawiać o przebiegu leczenia.

Dla osób, które chciałaby podzielić się swoimi doświadczeniami i jednocześnie nawiązać znajomości z innymi pacjentami, klinika przygotowała duży, przestronny stół, przy którym można swobodnie porozmawiać i poczuć się domowo. A wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i w trosce o kompleksową opiekę, nie tylko medyczną, klinika zapewnia także pomieszczenie do warsztatów, które będzie bezpłatnie oferować pacjentom. W planach są warsztaty psychologiczne, warsztaty z dietetykiem oraz warsztaty z jogi oraz, cieszące się dużym zainteresowaniem od kliku lat, warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane wspólnie z Fundacją poMOC dla płodności. 

https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-warszawa-praga

Ośrodek oferuje pełen zakres diagnostyki schorzeń płodności żeńskiej i męskiej oraz leczenia niepłodności. W placówce prowadzone są terapie sprzyjające naturalnym poczęciom, jak i techniki wspomaganego rozrodu – inseminacje oraz zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro). Pacjentom proponowane są również programy adopcji komórek jajowych oraz adopcji zarodków.

Praski InviMed wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie. Podobnie jak w innych oddziałach tu zespół tworzą również najlepsi specjaliści leczenia niepłodności w kraju. Dzięki ich wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu InviMed od lat cieszy się najwyższym poziomem skuteczności leczenia.

https://www.invimed.pl/skutecznosc-zabiegow-in-vitro-w-klinikach-invimed

Nad praskim zespołem lekarskim kliniki InviMed pieczę sprawuje lekarz, od kilkunastu lat związany z kliniką, Tomasz Dworniak. To specjalista cieszący się zaufaniem pacjentów z ponad 20-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności. Do zespołu lekarskiego dołączyli również nowi lekarze: Dorota Pietrzyk oraz Grzegorz Ziółkowski. Są to pełni pasji i zaangażowania specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje m.in. uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach zagranicznych.

W laboratorium pracuje zespół wysoko wykfalifikowanych embriologów, na czele których nieustannie stoi prekursor wspomagania rozrodu metodą in vitro, jeden z pierwszych embriologów w Polsce z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, dr Ricardo Faundez  Dyrektor ds. Embriologii.

Podobnie jak we wszystkich innych placówkach klinik InviMed przez cały proces leczenia nad pacjentami czuwa koordynator opieki medycznej, który zawsze służy pomocą i wsparciem, także doświadczone i empatyczne położne.

W klinice usługi oferowane są również w językach angielskim oraz ukraińskim z myślą o pacjentach z zagranicy, którzy chcą leczyć się w naszej placówce.

Pary zainteresowane podjęciem leczenia w klinice mogą umówić się na pierwszą wizytę dzwoniąc pod numer 500 900 888, pisząc na adres invimed@invimed.pl lub wysyłając formularz kontaktowy ze strony https://www.invimed.pl/kontakt.

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *