Obudź w sobie życie Spotkania dla kobiet starających się o dziecko

Obudź w sobie życie na wiosnę – wyjątkowe warsztaty, które pomogły setkom niepłodnych kobiet

Obudź w sobie życie na wiosnę i przyjdź na jeden z naszych marcowych warsztatów dla niepłodnych kobiet. „Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie, podczas którego kobiety borykające się z niepłodnością mają okazję porozmawiać z wybitnymi specjalistami, poszerzyć swoją wiedzę oraz – co bardzo ważne – poznać inne kobiety, które znajdują się w podobnej sytuacji.

Ta wiosna będzie wyjątkowa – pełna nadziei, nowej energii do działania i spokoju ducha. Chcemy Ci w tym pomóc. Wiemy, że nasze warsztaty tak właśnie działają na kobiety – dają im wewnętrzny spokój i ukojenie, pewność, że mają szansę walczyć oraz nową wiarę w lepsze jutro.

Wiemy, jak wiele, Wy kobiety, wynosicie z tych spotkań, dlatego w marcu organizujemy je aż 3 razy w trzech różnych miejscach.

 

 

 

2.03.2019 r.– warsztaty w Katowicach (zgłoszenia przyjmowane są do 01.03.2019r. )

16.03.2019 r. – warsztaty w Warszawie (zgłoszenia przyjmowane są do 15.03.2019r.)

30.03.2019 r. – warsztaty w Gdańsku (zgłoszenia przyjmowane są do 29.03.2019r.)

Ważne: nie musisz mieszkać w danym mieście, aby uczestniczyć w spotkaniu. Przyjeżdżają na nie kobiety z całej Polski. W marcu spotykamy się w różnych częściach kraju, aby zwiększyć szansę na przyjazd kobiet, dla których wcześniej odległość stanowiła przeszkodę.

Jak dostać się na warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Uczestnictwo w warsztacie jest zupełnie BEZPŁATNE. Co więcej, otrzymasz od nas materiały edukacyjne, upominki oraz obiad, dobrą kawę i ciastko.

Konieczne jest natomiast zapisanie się na warsztat za pomocą formularza zgłoszeń oraz potwierdzenie swojej obecności dzień przed spotkaniem (organizatorzy dzwonią do zapisanych uczestniczek).

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, które tego potrzebuje.

Na czym polegają warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to 8 wartościowych godzin, podczas których:

– wysłuchasz wykładów specjalistów z zakresu ginekologii, embriologii, dietetyki, seksuologii, fizjoterapii – każdy specjalista nie tylko dzieli się swoją wiedzą, ale też odpowiada na pytania uczestniczek i pomaga w indywidualnym problemie danej kobiety.

– weźmiesz udział w warsztatach z psychologiem i coachem, podczas których dzieją się prawdziwe „cuda”. Uczestniczki poprzednich warsztatów przyznają, że praca podczas warsztatów zupełnie zmieniła ich postrzeganie siebie, swojej kobiecości, samooceny oraz sytuacji, w jakiej się znajduje.

– poznasz kobiety, których starania o dziecko także się przedłużają. To niepowtarzalna okazja, aby w atmosferze pełnej zaufania i bezpieczeństwa opowiedzieć o swoich problemach, wątpliwościach i przemyśleniach. Podczas poprzednich warsztatów narodziły się piękne znajomości, które trwają do dziś.

>>Zapisy na warsztaty : 2.03 Katowice/16.03 Warszawa/30.03 Gdańsk<<


02.03.2019 r. KATOWICE

    

>>Zapisz się na warsztat w Katowicach – formularz zgłoszeniowy<<

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-18:00 w Q Hotel Plus, ul. ul. Wojewódzka 12, Katowice

Na spotkaniu pojawią się specjaliści:

Specjalista ginekolog-położnik w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Katowicach, gdzie nadal pracuje. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, odpowie na poszczególne pytania uczestniczek.

Embriolog w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach od 2011 r. Członkini PTMRiE (Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii) oraz ESHRE ( European Society of Human Reproduction and Embryology).

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Na chwilę obecną związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu jogi i medytacji.

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

 


16.03.2019 r. WARSZAWA

 

>>Zapisz się na warsztat w Warszawie – formularz zgłoszeniowy<<

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-18:00 w Golden Floor (32. piętro), ul. Chłodna 51 w Warszawie.

Na spotkaniu pojawią się specjaliści:

Specjalista ginekolog-położnik w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed. Członek PTG – Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu. W 2000 roku odbyła staż w Klinice leczenia niepłodności w Niemczech, gdzie zdobywała wiedzę od najlepszych specjalistów. Od 2003 r. prowadzi praktykę indywidualną w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz ultrasonografii. Opowie o najważniejszych aspektach leczenia niepłodności, ale – co najważniejsze – odpowie na nurtujące uczestniczki pytania i wątpliwości. 

Kierownik laboratorium embriologicznego w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Warszawie od 2016 r. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, ale przede wszystkim  odpowie na pytania uczestniczek.

Seksuolog kliniczny z Międzynarodowym Certyfikatem Seksuologicznym EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Obecnie jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat: “Seksualność i regulacja emocjonalna u kobiet leczonych z powodu niepłodności oraz ich zmiany w czasie leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia”. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Założycielka i właścicielka „Sanvita”- Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej. Redaktor prowadząca „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”. Autorka książki „Dieta dla płodności”. Specjalista w zakresie dietoterapii niepłodności, leczenia otyłości oraz chorób dietozależnych dzieci i dorosłych, prowadzi konsultacje w zakresie żywienia kobiet w ciąży oraz karmiących, żywienia klinicznego. 

Psycholog. W klinice InviMed koncentruje się na psychologicznych aspektach leczenia niepłodności. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz spotkania indywidualne z pacjentami i parami leczącymi się z powodu niepłodności.

 


 

30.03.2019 r. GDAŃSK

 

>>Zapisz się na warsztat w Gdańsku – formularz zgłoszeniowy<<

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-18:00 w Hotelu Almond, ul. Toruńska 12, Gdańsk

 Na spotkaniu pojawią się specjaliści:

Specjalista ginekolog-położnik w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni, gdzie pracuje od 2011 r. Asystent w Klinice Położnictwa Akademii Medycznej w Gdańsku od 1999 r. Członek PTG – Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed. Od 2001 r. asystent Dietetyk w Katedrze Żywienia Klinicznego i Dietetyki, Zakład Żywienia Klinicznego i Dietetyki Ogólnej GUMed

Adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Pomorskiej w Słupsku. Od 2009 r. prowadzi zajęcia ze studentami na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuje klinicznie w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie i prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w NZOZ Ars Medica w Bojanie.

Od 2017 roku współpracuje z kliniką InviMed Gdynia jako fizjoterapeutka, specjalistka od refleksoterapii oraz technik antystresowych. Jest też nauczycielką teorii masażu, masażu praktycznego, anatomii topograficznej oraz fizjoterapii. Prowadzi gabinet masażu praz firmę szkoleniową. Wykonuje masaże bańką chińską, masaż tajski stopami, masaż zdrowotny (np. przy rwie kulszowej), masaż Breussa (przy chorobach kręgosłupa), masaż relaksacyjny oraz w masaże SPA: czekoladą, miodem, kamieniami, stemplami.

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Seksuolog kliniczny, psycholog. Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Swój staż kliniczny odbyła w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia w I Klinice Psychiatrycznej w Warszawie. Obecnie Monika Staruch jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat: “Seksualność i regulacja emocjonalna u kobiet leczonych z powodu niepłodności oraz ich zmiany w czasie leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia”. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

 


PARTNER MERYTORYCZNY

 

Partnerzy warsztatów

 

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *