Polecamy

Zapisz się na II edycję wyjątkowego spotkania dla kobiet starających się o dziecko

Jak pamiętacie, rok 2017 ogłosiliśmy rokiem spełniających się marzeń. Aby jednak dać szansę marzeniom, trzeba wykonać pewną pracę. Zdobyć trochę wiedzy i nauczyć się… myśleć pozytywnie. My ci w tym pomożemy! 

Mamy dla ciebie niespodziankę! Zapraszamy na drugą edycję cyklu spotkań pod hasłem „Obudź w sobie życie” – tym razem w Gdyni. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.

Chcemy cię poznać. I dać ci to, czego faktycznie potrzebujesz!

Mamy dla ciebie propozycję. Masz wolną drugą sobotę maja? Spędź ją z nami! Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

9617586367756258027

Niebawem ruszą także zapisy na kolejne edycje spotkań: 27 maja – Warszawa i 10 czerwca – Katowice. Zapisy i więcej szczegółów już niedługo!

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najbardziej precyzyjnie dopasować plan spotkania do potrzeb wszystkich uczestniczek. Zależy nam, aby każda z pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do czwartku tj. 11 maja 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Specjalista ginekolog-położnik, na co dzień pracująca w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Fizjoterapeuta i rehabilitant, wskaże, nauczy, podpowie, jak samemu “czuwać” nad pogodą ducha i udowodni w praktyce (UWAGA: będziemy ściągać skarpetki i punkt po punkcie uciskać stopy), że fizjoterapia, może pomóc w walce ze stresem, jaki towarzyszy staraniom o dziecko. Olejki wonne i lekkie rozciąganie mięśni pobudzi was do życia i zachęci, aby przetestować tę wiedzę na swoim partnerze. Prosimy ubrać się w stroje sportowe.

Specjalista ginekolog-położnik, androlog kliniczny, na co dzień pracuje w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni. Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności od strony męskiej, udzieli odpowiedzi na nurtujące was i waszych partnerów pytania. 

  • Annę Mazur-Gajo

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać. Uwaga – będziemy miksować koktajle na waszych oczach.

Zapisz datę spotkania: 13.05.2017 r., godz. 10:00-16:30

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Nasze wyjątkowe spotkanie odbędzie się 13 maja w godzinach 10:00-16:30 w Gdyni, w budynku PPNT Gdynia (Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, plan budynku – sala konferencyjna niebieska/F0.02). Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne. 

Prosimy także o informację, jeśli któraś z Pań będzie nieobecna na spotkaniu (wycofa się ze spotkania), pozwoli to uczestniczyć w spotkaniu innej osobie.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatną konsultację i zniżki na wybrane badania w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed:
  1. bezpłatna pierwsza konsultacja (do wykorzystania: do 31.12.2017 r.)
  2. 50 proc. zniżki na badanie nasienia (do wykorzystania: do 31.12.2017 r.)
  3. 30 proc. zniżki na badania niezbędne do inseminacji lub in vitro (do wykorzystania: do 31.12.2017 r.)
  • każda z uczestniczek otrzyma szereg przydatnych prezentów, takich jak: suplementy diety, testy owulacyjne, ciążowe, PH
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki
  • odbędzie się wyjątkowe losowanie sprzętu AGD i innych, “płodnych” upominków
  • po spotkaniu dla uczestniczek zostanie utworzona zamknięta grupa na Facebooku – będzie to wasze miejsce, w którym będziecie mogły kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia w maju!


Partner Główny:

klinika-invimed-nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

 

       detox-obudz-w-sobie-zycie-nieplodnirrazem

 

 

                

 

                                sylveco-nieplodnirazem      

             

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *