Obudź w sobie życie – warsztaty dla niepłodnych kobiet we Wrocławiu

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. W tym roku odwiedziliśmy już Łódź, Katowice, Warszawę i Gdańsk, a teraz czas na Wrocław. Warsztaty odbędą się 13 kwietnia w Hotelu Patio. Zapisy będą przyjmowane do 12 kwietnia.

„Obudź w sobie życie” – spotkanie, które przybliża do macierzyństwa

„Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie dla kobiet walczących z niepłodnością. Podczas 8 godzin warsztatów uczestniczki mają okazję wysłuchać wykładów najlepszych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu – ginekologa i embriologa. Lekarze nie tylko omawiają problemy z płodnością, ale też służą pomocą każdej uczestniczce, odpowiadając na ich pytania.

Podczas warsztatów kobiety biorą udział w zajęciach z psychologiem, coachem oraz dietetykiem. Jest czas na merytoryczną wiedzę, konsultację ze specjalistami, pracę na emocjach i wsparcie psychologa. Jest moment na żarty i niezobowiązujące rozmowy podczas obiadu i przerwy kawowej.

Warsztaty są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasze spotkania są po to, aby kobiety otrzymały niezbędną wiedzę, która wskaże im dalszy kierunek leczenia. Ale też po to, by zyskały siłę i nadzieję do dalszej walki oraz mogły zbudować niepowtarzalne przyjaźnie z innymi kobietami w podobnej sytuacji.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to miejsce, gdzie powstają niezwykle silne przyjaźnie. Kobiety wspierają się podczas spotkania, ale te znajomości bardzo często przenoszą się do codziennego życia.

>> Zapisz się na warsztat już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy, klikając TUTAJ<<

Już wiemy, że wiele z uczestniczek zostało mamami – nic nie cieszy nas tak bardzo jak wysłane zdjęcia waszych pociech, a także wasz pozytywny odbiór warsztatów:

 

 

 

 

„Obudź w sobie życie” – warsztaty we Wrocławiu. Lista prelegentów

Partnerem merytorycznym wrocławskich warsztatów jest Klinika InviMed z Wrocławia. Podczas spotkania wiedzą podzielą się specjaliści:

lek. med. Robert Gizler

specjalista ginekolog-położnik, od czerwca 2006 r. Dyrektor Medyczny Europejskiego Centrum Macierzyństwa InviMed we Wrocławiu.

 

mgr Bartłomiej Wojtasik

ESHRE Senior Clinical Embryologist, starszy embriolog, od 2016 roku Zastępca Dyrektora Embriologii Klinik InviMed we Wrocławiu.

 

Agata Pypłacz

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” w Medycznym Centrum Kształcenia podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. W Klinice InviMed we Wrocławiu oferuje pomoc i wsparcie psychologiczne dla osób dotkniętych niepłodnością na każdym etapie leczenia zarówno indywidualnie, jak i dla par.

 

Patrizia Polańska-Drejer

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła z tytułem magistra na kierunku Dietetyka. Posiada m.in. certyfikat uczestnictwa w kursie „ABC Dietetyki Klinicznej – dietoterapia w insulinooporności, zespole policystycznych jajników i cukrzycy”, certyfikat ukończenia szkolenia „Płodność a dieta – zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne”, a także „Płodność a dieta – zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne

 

Joanna Płuciennik

Dyplomowany coach, certyfikowany coach kryzysowy, współautorka książki “Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?” Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni, jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

„Obudź w sobie życie” – warsztaty we Wrocławiu. Zapisy

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego – ZAPISY TUTAJ.

Zgłoszenia są przyjmowane do 12 kwietnia. Uczestniczki, które zakwalifikowały się na warsztaty, zostaną powiadomione telefonicznie 12 kwietnia.

Na uczestniczki czekają upominki od partnera merytorycznego – Kliniki InviMed Wrocław: 

  1. Bezpłatna I wizyta u ginekologa (leczenie niepłodności) – termin ważności 30.06.2019
  2. Bezpłatna konsultacja u psychologa – termin ważności 30.06.2019
  3. 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia – termin ważności 30.06.2019

A także wiele innych upominków od sponsorów. 

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

ZAPISY NA WARSZTATY: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

13 kwietnia 2019 r. godz. 10:00-18:00

Hotel Patio, ul. ul. Kiełbaśnicza 24

Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2019 r. 

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE, ALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 


PARTNER MERYTORYCZNY

 

Partnerzy warsztatów

 

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *