Prezent dla starających się o dziecko: podarujcie sobie coś wyjątkowego!

Zróbcie sobie wyjątkowy prezent – na Mikołajki, pod choinkę albo Nowy Rok. Albo bez okazji. Takie pudełeczko to prawdziwa niespodzianka – codziennie inna, codziennie zaskakująca. To nie tylko oryginalny pomysł na świąteczny upominek dla ukochanej lub ukochanego, ale także bardzo praktyczne ćwiczenie, które pomoże wam wytrwać na trudnej drodze do upragnionej ciąży.

Czasem proste rzeczy mają moc i cieszą najbardziej. Ale wam trudno w to uwierzyć, bo zbyt wiele kłód pod nogi rzuca wam los? Przeciągające się starania o dziecko, kolejne negatywne testy, kolejne badania i niezbyt dobre wyniki mogą przybić. To normalne, że czasem brakuje sił i wiary, że jeszcze się uda. To normalne, że dopada przygnębienie, a samoocena spada poniżej skali. Ale uwaga! Normalne – jeśli chwilowe. Droga do upragnionej ciąży potrafi dać w kość, ale upór i pozytywne nastawienie do świata, ludzi i siebie mogą zdziałać więcej niż niejedna terapia. Warto o tym pamiętać. 

run-6WYJĄTKOWY PREZENT OD SERCA

Za chwilę Święta, Gwiazdka, Nowy Rok. Nie dajcie się złamać – bo taki stan to pierwszy krok do porażki, która karmi się zwątpieniem. Zróbcie sobie w tym roku wyjątkowy prezent, który towarzyszyć będzie wam przez kolejne – nowe – 365 dni roku. Każdy z nich może być dobry, a jeśli wierzysz i starasz się – jeden z nich na pewno przyniesie coś, na co czekasz.

Jeśli szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent, wykorzystaj tę propozycję. Nie wydasz na to majątku, a przygotowując go dla kogoś, z pewnością będziesz mieć także osobiście wiele dobrych przemyśleń. Możesz też podarować go sobie.

run-7

Prezent (nie tylko) pod choinkę: Oto oryginalny i wartościowy podarunek dla starających się o dziecko.

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *