Czat z położną

Skonsultuj się z położną na żywo – nowa bezpłatna usługa

Możliwość zadania dowolnego pytania wykwalifikowanej położnej, która odpowie na nie w czasie rzeczywistym – Czat z Położną to nowe wsparcie, jakie oferujemy w ramach działań Fundacji PoMOC dla Płodności. Zapraszamy wszystkie mamy i przyszłe mamy, a także ojców do konsultowania swoich wątpliwości ze wspaniałą położną, Martyną Jencz.

Porozmawiaj z Położną

Nowa usługa dostępna będzie na serwisie www.plodnosc.pl oraz www.pomocdlaplodnosci.pl. W prawym dolnym rogu szukaj dymku czatu, na którym skonsultujesz się z położną współpracującą z naszą Fundacją PoMOC dla Płodności.

W ramach wsparcia położnej oferujemy bezpłatne konsultacje na wybrany temat. Martyna Jencz będzie dostępna na żywo codziennie w godzinach 8.00 – 20.00. Nasza Ekspertka prześle odpowiedzi na bieżąco, jednak z uwagi na ilość zapytań jednocześnie, czas może się wydłużyć maksymalnie do 3 godzin. Na pytanie pozostawione po czasie dyżuru położnej, odpowiedź przyjdzie niezwłocznie następnego dnia. 

Informacji zwrotnej od położnej Martyny szukaj w aplikacji czatu, a jeśli wolisz odpowiedź mailową, zostaw swój adres  pod pytaniem. 

Położna udziela porad bezpłatnie – napisz, podziel się swoimi wątpliwościami, skonsultuj problem, a odpowiedź przyjdzie szybko i bez żadnych opłat.

Martyna Jencz – Twoje wsparcie w macierzyństwie

Co zrobić, gdy pojawia się nawał pokarmu? Jak przystawić dziecko do piersi? Budzić w nocy na karmienie czy nie? Jak radzić sobie z kolką? Początki macierzyństwa obfitują w dziesiątki pytań, a młodzi rodzice bywają zagubieni. Wizyta u pediatry za 2-3 dni to często za późno. Pomóc trzeba tu i teraz, bo dziecko płacze, a zmęczona mama w połogu nie wie, co robić i czuję się coraz bardziej sfrustrowana.

„Macierzyństwo to czas, kiedy nie ma głupich pytań” mówi Martyna Jencz i zachęca kobiety do konsultowania się w każdej wątpliwej sprawie.

Wiemy jak potrzebna jest szybka i sprawdzona pomoc w początkach macierzyństwie, szczególnie przy pierwszym dziecku. Specjalistka, która udzieli fachowej pomocy – taka, na której można polegać, coś zdecydowanie pewniejszego niż rady dr Google’a.

Celem czatu jest ułatwienie dostępu do wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i świeżo upieczonych rodziców. 

Kim jest nasza Położna?

Martyna Jencz współpracuje z serwisem płodnosci.pl oraz Fundacją PoMOC dla Płodności na wielu różnych poziomach. Tworzy dla czytelniczek edukacyjne treści wspierające w początkach macierzyństwa, odpowiada na pytania mailowo jako Ekspertka Fundacji, a teraz będzie pomagać za pośrednictwem czatu. 

Martyna jest magistrem położnictwa, edukatorką do spraw laktacji, instruktorką masażu Shantala. Prywatnie żoną fajnego męża i mamą 2-letniego Teodora i półrocznej Jagny. O sobie mówi: “Praca z kobietami to moja pasja, mój konik, moja energia. Moje ciąże, poród i macierzyństwo są dla mnie lekcją ogromnej pokory, empatii i zrozumienia dla kobiecych lęków, obaw i decyzji. Wiem, że jest to czas gdzie nie ma głupich pytań, bezpodstawnego strachu i kiedy bardziej niż zwykle potrzebujemy ciepła, cierpliwości i akceptacji. To właśnie chcę nieść kobietom, które spotykam na swojej drodze. Niech to co trudne ma szansę stać się choć trochę prostsze.”

Wolisz napisać dłuższą wiadomość mailową? Śmiało, tą drogą też możesz kontaktować się z położną Martyną. Napisz na adres: polozna@pomocdlaplodnosci.pl.

Czat z położną – co zyskasz?

  • Profesjonalną pomoc z zakresu ciąży, rozwoju i pielęgnacji noworodka i niemowlaka, karmienia piersią itp.
  • Możliwość nieodpłatnej konsultacji ze specjalistką,
  • Szybką pomoc na żywo, możliwość interakcji i dopytania się w swoim problemie.

 

Nie bądź sama ze swoimi wątpliwościami. Pozwól sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Położnej Martyny Jencz! 

 

Czat z Położną

Szukaj na stronie www.plodnosc.pl i www.pomocdlaplodnosci.pl

Położna dostępna codziennie w godzinach 8:00-20:00.

Odpowiedzi przesyłane są niezwłocznie, a w sytuacji dużej kumulacji zapytań – maksymalnie do 3 godzin. 

 


Projekt „Czat z Położną” uruchomiony został w ramach działań Fundacji PoMOC dla Płodności, której pomysłodawczynią i założycielką jest Sylwia Bentkowska. Fundacja ma na celu wsparcie osób niepłodnych w nierzadko trudnej drodze do rodzicielstwa. Powołanie do życia Fundacji uzupełniło pozostałe inicjatywy wspierające niepłodne pary: serwis www.plodnosc.pl, www.plodnadieta.pl, warsztaty „Obudź w sobie życie”, kanał You Tube PlodnoscPL TV oraz zamknięte grupy wsparcia na Facebooku: Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o ciążę, Ciąża – nareszcie! Grupa dla mam i przyszłych mam, Ciąża po niepłodności – obudziłam w sobie życie! Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko.

 


 

POLECAMY TAKŻE:

Problemy z laktacją i praktyczne wskazówki od położnej (Część I)

 

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *