Warsztaty Obudź w sobie życie

Starasz się o dziecko? Przyjdź na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Katowicach (05.10.19 r.)

Kolejna, tym razem jesienna, edycja bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. „Obudź w sobie życie” to 8 godzin, podczas których usłyszysz wykłady najlepszych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu, będziesz mieć okazję do indywidualnych konsultacji, poznasz wiele wspierających kobiet i wspaniale spędzisz dzień. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Z nową energią po wakacjach

Kolejny miesiąc nie przyniósł dobrych wieści? Wyczerpałaś już tyle możliwości leczenia i czujesz, że stanęłaś w miejscu? Spotkanie „Obudź w sobie życie” zapewni ci zupełnie nową energię i wróci dawna chęć walki. Możemy Ci to zagwarantować. Zresztą, najlepiej potwierdzają to opinie uczestniczek:

 

 

Co to są warsztaty „Obudź w sobie życie”?

„Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie dla kobiet borykających się z niepłodnością. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Sylwia Bentkowska: „Gdy spotkanie opuszcza ostatnia uczestniczka, ukradkiem wycierając łzy i dziesiąty raz dziękując nam za taki dzień, czasem zdarza mi się samej uronić łzę. Każde takie spotkanie to dla mnie osobiste przeżycie – nie tylko dlatego, że pragnę, by kobiety, które nam zaufały, dostały podczas jednego dnia maksymalnie dużo wiedzy, wsparcia, atmosfery bliskości i zrozumienia, ale także dlatego, że w ich oczach znów widzę to, co sama czułam kilka lat temu. Nie muszę czytać, czym jest niepłodność i nie muszę już pytać, jak sobie z nią poradzić… Doskonale wiem, jak choroba zmienia życie, jak bardzo niszczy emocje, jak bardzo zaburza poczucie własnej wartości, jak bardzo boli. Dlatego właśnie powstały spotkania „Obudź w sobie życie”, które mają pomagać podnieść się kobietom po kolejnym ciosie, po kolejny nieudanym miesiącu starań, po latach starań… Mają dodać siły, podpowiedzieć z pomocą najlepszych specjalistów skuteczną strategię, opatrzyć poranioną psychikę…”

>>Zapisz się na warsztat już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy, klikając TUTAJ<<

Dla kogo są warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Warsztaty dedykowane są kobietom starających się o dziecko. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś – czy dopiero zaczynasz, czy od wielu lat próbujesz zajść w ciążę – przyjdź na spotkanie, gdzie uzyskasz cenną wiedzę i wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji.

Nasze spotkania są po to, aby przywrócić kobietom nadzieję i wiarę, dodać sił do walki, wyposażyć w specjalistyczną wiedzę i pomóc zbudować niepowtarzalne relacje z innymi kobietami, które także marzą o usłyszeniu słowa „mamo”.

Chcemy dodać Ci radości, której często brakuje podczas leczenia niepłodności. Chcemy sprawić, aby ten jeden dzień wyposażył Cię w siłę, radość i energię na długi czas.

 

Wyjątkowi goście na spotkaniu

Dr n.med. Patrycja Sodowska

Specjalista ginekolog-położnik. Doktor Patrycja Sodowska to gruntownie wykształcona lekarka ze stopniem doktora nauk medycznych i międzynarodowym doświadczeniem. Specjalistka o szerokiej wiedzy i szczerym uśmiechu, którym zjednuje sobie ludzi. To stuprocentowa profesjonalistka, która nie zapomniała o tym, że w pracy ginekologa liczy się także delikatność. Pary, które przychodzą do niej na pierwszą konsultację niepłodnościową, wychodzą z gabinetu nie tylko z konkretnymi zaleceniami, ale także z nową nadzieją w oczach.

dr n. med. Artur Kobielski

Specjalista ginekolog-położnik. Doktor Artur Kobielski to lekarz z długoletnim doświadczeniem klinicznym w leczeniu niepłodności. Wyróżnia go umiejętność słuchania i chęć dogłębnego zrozumienia problemów pacjentów. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad, analizuje wyniki badań i szczegółowo wyjaśnia plan postępowania. Nominowany przez pacjentki do tytułu GINEKOLOGA ROKU 2018. To jeden z najpopularniejszych ginekologów w regionie i lekarz prowadzący leczenie par w InviMed Katowice.

Mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń

Starszy embriolog w InviMed Katowice. Doskonała embriolog, magister biologii, magister inżynier biotechnologii, starszy embriolog oraz specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice. Pracuje, wkładając w to całe serce. Stale się doskonali i poszukuje nowych obszarów rozwoju, dzięki czemu z roku na rok staje się coraz lepszym ekspertem w swojej dziedzinie. Przemiła osoba, zawsze otwarta na pytania pacjentów.

Mgr Katarzyna Tatar

ESHRE Clinical Embryologist, embriolog w InviMed Katowice. Embriolożka z powołania, z tytułem magistra biotechnologii medycznej i prestiżowym certyfikatem ESHRE Clinical Embryologist. Codziennie stara się poszerzać swoją wiedzę. Jest bardzo dokładna, staranna, skupiona na jakości i skuteczności. To profesjonalistka w każdym calu, a do tego osoba komunikatywna, uśmiechnięta, która do laboratorium w Katowicach wnosi dużo pozytywnej energii. Pracownik InviMed 2018 roku. Uosabia takie wartości jak: wiarygodność, pasja dla jakości oraz praca zespołowa.

Mgr Aleksandra Janus

Seksuolog i  położna koordynująca w InviMed Katowice. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł Magistra położnictwa zdobyła w 2017 roku, w tym samym roku postanowiła zająć się ważną dziedziną życia każdego człowieka, jaką jest seksuologia. Pracując w InviMedzie z parami starającymi się o potomstwo, słuchając wielu historii, zauważyła jak bardzo potrzebne jest odpowiednie poradnictwo dotyczące tej sfery życia.

Mgr Adrianna Barczyńska

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Katowicach, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność. Jedna z najlepszych dietetyczek na Śląsku. Wyspecjalizowana w diecie propłodnościowej wspierającej naturalne starania o dziecko, a także terapie prowadzone z pomocą inseminacji oraz in vitro.

Anna Michalec

Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. W 2010 r. ukończyła Kurs Nauczycielski zakończony certyfikatem Kundalini Research Institute. Na chwilę obecną związana z Quaternityoga, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu jogi i medytacji.

Joanna Płuciennik

Dyplomowany coach, jeden z niewielu w Polsce certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka, współautorka poradnika „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” i gry coachingowej „Śladami samych siebie”. Współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego, orędowniczka idei rozwoju osobistego i życia w zgodzie z samym sobą.

 

„Obudź w sobie życie” – zapisy

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego – ZAPISY TUTAJ.

Zgłoszenia są przyjmowane do 4 października. Uczestniczki, które zakwalifikowały się na warsztaty, zostaną powiadomione telefonicznie 4 października.

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

ZAPISY NA WARSZTATY: WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

5 października 2019 r. godz. 10:00-18:00

Katowice

O miejscu warsztatów uczestniczki zostaną poinformowane po zapisaniu się

Na zgłoszenia czekamy do 4 października 2019 r.

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE, ALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ


 PARTNER MERYTORYCZNY


 

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *