Zobacz rozwój ciąży: 9 miesięcy w 4 minuty

Ciąża: 9 miesięcy w 4 minuty – niesamowity film, który musisz obejrzeć

Ciąża: 9 miesięcy w 4 minuty – niesamowity film, który musisz obejrzeć

Znacie teorię – plemnik łączy się z komórką jajową i kobieta zachodzi w ciążę. Potem przez kolejne tygodnie w jej ciele rozwija się zarodek, potem płód nabiera cech ludzkich, by po dziewięciu miesiącach nastąpił poród, a wasze dziecko złapało pierwszy oddech. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to wszystko wygląda? Obejrzyjcie ten film – zobaczcie, jak działa natura i jak powstaje wasze dziecko. Oto 9 miesięcy w 4 minuty.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – jeśli czytaliście “Małego Księcia”, znacie ten cytat. I oglądając ten film, trudno się z tym nie zgodzić. Zastanawialiście się kiedyś, jak właściwie wyglądał ten moment, gdy z jednej strony jeszcze was nie było, z drugiej – wszystko się tworzyło: wasz kolor oczu, wzrost, kolor skóry. To wszystko zostało określone w momencie zapłodnienia. Potem, miesiąc po miesiącu, rozwijaliście się w łonie matki – bezpieczni i z każdym dniem coraz bardziej gotowi na łyk powietrza. 

Teraz to wy staracie się o dziecko – niech ten film doda wam skrzydeł i sił, niech będzie motywacją w chwilach zwątpienia. Warto czekać na taki cud.

9 miesięcy w 4 minuty – niesamowity, wzruszający, dający do myślenia, działający na wyobraźnię i jeszcze ta muzyka! Obejrzeliśmy bez słów – podobnie jak ponad 4 miliony innych ludzi, bo tyle odsłon ma ten film na YouTubie.

Czyż to nie prawdziwy cud narodzin?

Źródło: YouTube/Life in the womb

Zobacz także: “Trzy rozmowy o życiu” – mądry film o in vitro

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl
Komentarze: 1

noo no fajne fajni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *