InviMed Katowice - dni otwarte 21 maja

Dni Otwarte w Klinice InviMed w Katowicach już 21 maja

Dni Otwarte w Klinice InviMed w Katowicach już 21 maja w godz. 8-12. To niepowtarzalna okazja, aby skorzystać ze zniżek na wizyty niepłodnościowe, bezpłatnych konsultacji oraz omówić wyniki nasienia. Klinika InviMed zaprasza już w najbliższą sobotę. Zobaczcie, co będzie się działo. 

Na Dni Otwarte Klinika InviMed w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych tym, jak funkcjonuje ośrodek leczenia niepłodności. Na gości będzie czekało szereg atrakcyjnych ofert i możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji. 

22 maja 2022 r., g. 8-12, ul. Piotrowicka 83, Katowice. 

Podczas dnia otwartego pary będą mieć możliwość odbycia BEZPŁATNEJ wizyty u dr n. med. Anny Niesłuchowskiej-Hoxhy. Na wizytę należy zapisać telefonicznie (tel. 500 900 888). 

dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha – jest starszym asystentem w Oddziale Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Odbyła zagraniczne staże m.in. w Japonii i Niemczech. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała z wyróżnieniem pisząc pracę na temat przedwczesnego pęknięcia błon płodowych.

Doświadczenie zdobyte w pracy w szpitalu na oddziale perinatologii, ginekologii i położnictwa III-go stopnia referencyjności oraz wieloletnia praca w poradni i gabinecie gwarantuje jej pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie. Wyróżnia ją wysoka etyka pracy i zorientowanie na problemy pacjenta.

Zniżki, oferty, atrakcje przewidziane dla naszych Gości:

  • Bezpłatna I (pierwsza) konsultacja niepłodnościowa u dr n. med. Anny Niesłuchowskiej-Hoxha. Zapraszamy pary. Partner może przy okazji zapisać się na badanie nasienia.
  • Bezpłatna analiza masy ciała u dietetyczki – mgr Adrianny Barczyńskiej.
  • Możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację z embriologiem w późniejszym terminie. Podczas rozmowy będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia, wyniki hodowli zarodków.
  • Możliwość zwiedzenia kliniki.

UWAGA! Osoby pragnące wziąć udział w drzwiach otwartych proszone są o wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu: 500 900 888

Informacje o promocjach w Klinice InviMed Katowice znajdują się TUTAJ

Przypominamy, że Fundacja poMOC dla Płodności wraz z Kliniką InviMed Katowice organizuje wspólne warsztaty dla kobiet starających się o dziecko. Warsztaty odbędą się 28 maja 2022 r. w godz. 10-17 w Katowicach. Więcej informacji na temat spotkania znajduje się tu: „Obudź w sobie życie” bezpłatne warsztaty stacjonarne w Katowicach – 28.05.2022r.

 

POLECAMY TAKŻE:

Chat z lekarzem „Zadaj mi pytanie…” – bezpłatna pomoc dla kobiet starających się o ciążę

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *