Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła marzenie o ciąży. Oto polskie gwiazdy, które urodzą w 2020 roku

Końcówka roku 2019 przyniosła w polskim show-biznesie wiele niespodzianek związanych z ciążami znanych Polek. Chwilę po gorącym newsie, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, przyszła informacja, że – po kilku latach trudnych starań o ciążę – dziecka spodziewa się Małgorzata Rozenek-Majdan. Ale to niejedyne polskie celebrytki, które w przyszłym roku zostaną mamami. I nie tylko Małgorzacie Rozenek spełniło się marzenie o macierzyństwie. Kto w 2020 roku zostanie mamą po raz pierwszy, a kto po raz kolejny? Która ze znanych gwiazd zaszła w pierwszą wymarzoną ciążę tuż przed 50-tką?

Rok 2020 przyniesie w polskim show-biznesie prawdziwy baby-boom. Dla niektórych znanych kobiet będzie to pierwsze i wymarzone dziecko i niekoniecznie w najmłodszym wieku, dla innych – kolejna pociecha. W ciąży jest m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan – to chyba największy news ciążowy mijającego roku, ale także Anna Lewandowska. Marzenie o ciąży spełniło się po latach także Oli Jordan, jurorce Tańca z Gwiazdami. Kto jeszcze przywita na świecie dziecko w 2020 roku? Zobaczcie.

Anna Lewandowska

 

O tym, że Anna Lewnadowska jest w drugiej ciąży “poinformował” jej mąż Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus. Podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, zrobił to po strzelonym golu: symbolicznym gestem – włożoną piłką pod koszulkę, przekazał wiadomość, że po raz drugi zostanie ojcem. Lewandowscy nie zdradzili na razie płci dziecka, ale prawdopodobnie informację tę zostawią sobie jak najdłużej. Oboje bardzo chronią prywatność swojej córki Klary, która w 2020 roku skończy 3 latka. 

Małgorzata Rozenek-Majdan 

 

O tym, że Majdanowie starają się o wspólne dziecko, wiadomo było od kilku lat. Małgorzata Rozenek nie ukrywała nigdy, że poprzednie ciąże także pojawiły się po długich staraniach, a dzięki metodzie in vitro dziennikarka ma dwóch synów (z poprzedniego małżeństwa). Gwiazda TVN otwarcie mówi o niepłodności i o tym, że jest to choroba, która dotyka kilku milionów ludzi w Polsce.

O tym, z czym muszą mierzyć się niepłodni oraz jak w Polsce traktowane jest in vitro, opowiada m.in. jej książka “In vitro. Rozmowy intymne”. Obecnie gwiazda nagrywa film dokumentalny, w którym ma zamiar pokazać kulisy walki o dziecko wielu par. Nie było również tajemnicą, że i tym razem Majdanowie starają się o ciążę z pomocą specjalistów. Jeszcze kilka miesięcy temu można było przeczytać w wywiadach, jakich chętnie udzielała gwiazda TVN, że jeśli do końca roku nie uda się parze zajść w ciążę, pomyślą o alternatywie – nie wykluczali nawet adopcji. Jak się okazuje, Małgorzata i Radosław zostaną jednak rodzicami i w czerwcu 2020 roku powitają na świece swoje pierwsze wspólne dziecko – chłopca. W ciążę zaszli dzięki in vitro i specjalistom z Kliniki Novum w Warszawie. 

Weronika Marczuk-Pazura

 

O tej ciąży długo nie było wiadomo. Weronika Marczuk-Pazura, była żona Cezarego Pazury, poinformowała o tym w październiku br. W wywiadach mówiła, że to upragniona, pierwsza ciąża – mimo że ma już 48 lat. Obecnie prawniczka jest w 8. miesiącu ciąży, co oznacza, że na początku 2020 roku urodzi. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco.

Ola Jordan

 

Znana z programu Taniec z Gwiazdami tancerka i jurorka Ola Jordan nie ukrywała, że ma problemy z zajściem w ciążę i leczy się z powodu niepłodności. Po kliku długich latach starań spełniło się i jej marzenie o ciąży. W jednym z wywiadów mówiła: “Marzę o tym. To jedyny prezent, jaki chciałabym mu [mężowi: Jamesowi Jordanowi – przyp. red.] dać. Sądziłam, że jak większość kobiet sama zdecyduję o tym, kiedy będę miała dziecko. Że najpierw zrobię karierę, a potem urodzę, ale tak się nie stało…” – mówiła w magazynie Hello. Obecnie tancerka jest w 6 miesiącu ciąży. 

Magdalena Różczka

 

Aktorka Magdalena Różczka (41 lat) jest w trzeciej ciąży. O tym, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka jakiś czas temu poinformowała jej teściowa Magdalena Zawadzka, żona zmarłego Gustawa Holoubka. Różczka ma już dwie córki: nastoletnią Wandę ze związku z Michałem Marcem, oraz kilkuletnią Helenkę ze związku z Janem Holoubkiem. W pierwszej połowie 2020 roku urodzi trzecie dziecko. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska

 

To druga ciąża aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Wraz z mężem Kamilem Kulą mają już syna Bruna, a jak donosi jeden z magazynów, powołując się na swoje źródła, w 2020 roku para powita na świecie córeczkę. Choć Marta Żmuda-Trzebiatowska nie komentuje plotek na swój temat, potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Planuje także jak najdłużej pozostać aktywna zawodowo. 

Justyna Nagłowska i Borys Szyc 

 

To będzie pierwsze dziecko Borysa Szyca z jego narzeczoną Justyną Nagłowską. Na początku 2019 Borys Szyc ogłosił, że zaręczył się z wybranką serca, ale także że oprócz przygotowań do ślubu, przygotowują się do wspólnego rodzicielstwa. Oboje mają już dzieci z poprzednich związków: Justyna dwie córki, a Borys Szyc jedną córkę. 

 

Wszystkim parom życzymy spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. A tym z Was, którzy starają się o ciążę, życzymy pomyślności w 2020 roku.  Cytując Małgorzatę Rozenek-Majdan: “Warto walczyć o swoje marzenia!”.

 

Źródło: Instagram/screen

 

POLECAMY TAKŻE: Joanna Krupa urodziła córeczkę. Chwilę po porodzie pokazała jej zdjęcia.

Joanna Krupa urodziła córeczkę. Chwilę po porodzie pokazała jej zdjęcia i zdradziła imię

 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *