poród naturalny_film

Taki poród to marzenie – coś pięknego! Film z porodu naturalnego

Poród to najważniejszy i kulminacyjny moment całej ciąży. To, jak będzie wyglądał, w dużej mierze zależy nie tylko od wskazań medycznych, ale przede wszystkim od nastawienia psychicznego ciężarnej oraz wyjątkowej relacji z osobami, które będą jej towarzyszyć. Oto, jak piękny może być poród. Obejrzyj film z porodu naturalnego.

Poród to moment, który dla większości kobiet jest tym najważniejszym w życiu. To jednak także czas, kiedy radość miesza się z wieloma obawami. Dla kobiet, które rodzą pierwszy raz, to szczególny rodzaj stresu. Czy sobie poradzę, czy dam radę, czy wytrzymam ten ból, czy moje maleństwo urodzi się zdrowe, jak poradzi sobie w tym czasie ojciec dziecka? – im bliżej terminu porodu, tym w głowie pojawia się coraz więcej pytań. I choć to naturalne, bywa też tak, że strach staje się wręcz fobią, która uniemożliwia psychiczne przygotowanie się do porodu, a jest ono bardzo ważne.

Przeczytaj: Tokofobia – paniczny strach przed porodem. Sprawdź objawy.

Dlatego nie zadręczaj się niepotrzebnie! – pamiętaj, że zwłaszcza przed porodem powinnaś być spokojna i wypoczęta oraz otoczona miłością i wsparciem najbliższych. Jeśli ciąża przebiegała dobrze, a twój lekarz prowadzący nie widzi żadnych zagrożeń dla ciebie i twojego dziecka – wszystko jest w porządku. Zaufaj swojemu ciału, ono przy twoim wsparciu będzie wiedziało, jak reagować…

Obejrzyj przepiękny film z porodu naturalnego. Zobacz, jak magiczne są te chwile, gdy ma się obok siebie kochających ludzi. I choć nie da się ukryć, że towarzyszyć będzie ci ból, ten moment, gdy zobaczysz swoje dziecko wynagrodzi ci absolutnie wszystko.

ABSOLUTNIE WZRUSZAJĄCY, PIĘKNY FILM. MIŁOŚĆ W KAŻDEJ MINUCIE. 

ZANIM PÓJDZIESZ RODZIĆ:

WARTO PRZECZYTAĆ: Jak wygląda cesarskie cięcie. FILM.

https://plodnosc.pl/jak-wyglada-cesarskie-ciecie-film-ktory-budzi-strach-ale-pokazuje-prawde/

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl
Komentarze: 2

Ja byłam w ciąży i wiem jak to jest

Film z porodu tylko samego porodu to na nim nie ma . Tabu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *