5 książek, które pobudzą libido lepiej niż suplementy

Świat oszalał na punkcie książki “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Warto jednak pamiętać, że istnieje wiele innych, dobrych książek erotycznych, które skutecznie wpłyną na twoje libido. Zobacz, które z nich warto mieć w swojej biblioteczce – szczególnie podczas starań o dziecko.

Książka na pobudzenie libido

Przedłużające się starania o dziecko mogą sprawić, że wasz seks nie będzie satysfakcjonujący. Wiele par borykających się z niepłodnością, nierzadko skarży się na problem seksu na gwizdek. Współżycie zgodnie z cyklem, myślenie tylko i wyłącznie o dniach płodnych i całej tej medycznej otoczce na dłuższa metę przyczynia się do tego, że nic z tego nie wychodzi – ani nie zachodzicie w ciążę, ani nie osiągacie satysfakcji, którą przecież daje seks. 

Z badań wynika, że zaburzenia libido dotykają już co 3 kobietę i co 3 mężczyznę.

Warto podkreślić, że zaburzenia libido nie są jednak problemem nie do pokonania. Wśród sposobów znajdują się także książki erotyczne. Początkowo, takie rozwiązanie może budzić sprzeciw, jednak warto pochylić się nad tym tematem.

Od dawien dawna kobiety czytały Harlequiny. Najnowsze książki erotyczne różnią się od nich – nie są zwykłymi czytadłami, a faktycznie książkami, które pobudzają wyobraźnię, tworzą fantazje i podwyższają poziom libido. Literatura erotyczna do niedawna była traktowana jako “podliteratura”. Raczej nikt nie przyznawał się do czytania jej otwarcie. Czasy się zmieniły i dirty books zajmują wysoką pozycję na półkach w księgarniach. 

Jeśli starasz się o dziecko, czytaj książki erotyczne, bo:

  • podwyższają libido

Książki erotyczne z pewnością pobudzą twoje uśpione libido. Jeśli chcesz podwyższyć libido, a zmieniłaś już dietę, wysypiasz się i jesteś aktywna fizycznie, to warto skorzystać także z rozwiązania jakim są erotyki. 

  • pobudzają wyobraźnię

Dzięki literaturze erotycznej pobudzisz swoją wyobraźnię. Często zdarza się tak, że nie potrafisz nazwać swoich pragnień – dzięki przygodom bohaterów dowiesz się, co może przydarzyć się tobie i partnerowi, a czego nawet się nie spodziewałaś!

  • przełamują rutynę

Seks na gwizdek, dni płodne, owulacja – każda para borykająca się z niepłodnością to zna. Erotyki to sposób na przełamanie rutyny w związku! Przeczytaj, jak robią to inni – może będzie to odrobina inspiracji również dla was?

  • likwidują zahamowania i dodają odwagi

Nierzadko kobiety długo starające się o dziecko mówią o seksie, który jest narzędziem – chcemy dziecka, współżyjemy i czekamy na rezultat. Warto jednak pamiętać, że seks ma dawać satysfakcję. Czytanie książek doda ci odwagi, aby zrobić to inaczej. Jeśli do tej pory miałaś jakieś zahamowania, opory, bo chciałaś, aby raz, dwa, osiągnąć swój cel jakim jest ciąża – teraz pomyśl o bohaterach erotyków. Zabaw się jak oni – daj wam czas tylko dla siebie.

5 książek erotycznych Megan Hart na pobudzenie libido:

czytaj dalej >>>

 

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.