Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę. Dostała piękne imię!

Na tę informację czekało wielu fanów zarówno Roberta Lewandowskiego, jak i Anny Lewandowskiej. Para została właśnie rodzicami po raz drugi . Anna Lewandowska 6 maja 2020 r. urodziła córeczkę. Jakie imię dla drugiego dziecka wybrali Lewandowscy?

Ta informacja obiega świat w tempie tak samo zawrotnym, jak druga „cieszynka” Lewandowskiego zapowiadająca przed dziewięcioma miesiącami, że po raz drugi zostanie ojcem. Anna Lewandowska urodziła drugą córkę, o czym dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu Roberta na Instagramie. 

“Witaj maleńka. Witamy na świecie Laurę. Dobra robota mamusiu” – napisał najlepszy polski napastnik.

Fot.: Screen/Instagram/_rl9

 

Druga córka Lewandowskich przyszła na świat niemal równo 3 lata po swojej starszej siostrze Klarze, która kilka dni temu, 4 maja, obchodziła 3. urodziny.

Fot.: Screen/Instagram/annalewandowskahpba

 

6 maja 2020 Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę, którą wraz z mężem nazwała Laura.  Piękne imię, które ma dwa znaczenia.

Jedno to nazwa, którą określano kobiety pochodzące z podrzymskiego Laurentum, a drugie wywodzi się od łacińskiego słowa laurus czyli wawrzyn. Laura to ta, którą uwieńczono wawrzynem. I jeśli wierzyć znaczeniu imienia zapisanym w Księdze Imion, druga córka Lewandowskich skazana jest na sukces, który wypracuje sobie jednak sama – z uporem, taktem i na podstawie zdobytej wiedzy. 

Pod wpisem Roberta Lewandowskiego o narodzinach Laury sypią się gratulacje z całego świata – tak od kibiców, jak i gwiazd sportu, show-biznesu, polityków i dziennkarzy. Dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk napisał: “Reprezentacja Polski kobiet ma genetycznie przygotowane już dwie nowe gwiazdy. Gratulacje!”. Zobaczymy.

Za wszystkie życzenia i gratulacje podziękowała też Anna Lewandowska i opublikowała dyskretne zdjęcie Laurki.

Laura❤️ Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️🙏 Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super👨‍👩‍👧‍👧

Fot.: Screen/Instagram/annalewandowskahpba

 

My także przyłączamy się do serdecznych gratulacji rodzicom i życzymy wszystkiego najlepszego dla całej rodziny. 

Kto jeszcze w 2020 roku zostanie mamą i tatą w świecie show-biznesu? Na trzecie dziecko oczekuje Małgorzata Rozenek-Majdan, ale nie tylko. Zobacz w galerii poniżej.

Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła marzenie o ciąży. Oto polskie gwiazdy, które urodzą w 2020 roku

 

 

POLECAMY TAKŻE: 20 zapomnianych imion dla dziewczynki. Kiedyś były bardzo popularne

20 zapomnianych imion dla dziewczynki. Kiedyś były bardzo popularne

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *