Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę. Dostała piękne imię!

Na tę informację czekało wielu fanów zarówno Roberta Lewandowskiego, jak i Anny Lewandowskiej. Para została właśnie rodzicami po raz drugi . Anna Lewandowska 6 maja 2020 r. urodziła córeczkę. Jakie imię dla drugiego dziecka wybrali Lewandowscy?

Ta informacja obiega świat w tempie tak samo zawrotnym, jak druga „cieszynka” Lewandowskiego zapowiadająca przed dziewięcioma miesiącami, że po raz drugi zostanie ojcem. Anna Lewandowska urodziła drugą córkę, o czym dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu Roberta na Instagramie. 

“Witaj maleńka. Witamy na świecie Laurę. Dobra robota mamusiu” – napisał najlepszy polski napastnik.

Fot.: Screen/Instagram/_rl9

 

Druga córka Lewandowskich przyszła na świat niemal równo 3 lata po swojej starszej siostrze Klarze, która kilka dni temu, 4 maja, obchodziła 3. urodziny.

Fot.: Screen/Instagram/annalewandowskahpba

 

6 maja 2020 Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę, którą wraz z mężem nazwała Laura.  Piękne imię, które ma dwa znaczenia.

Jedno to nazwa, którą określano kobiety pochodzące z podrzymskiego Laurentum, a drugie wywodzi się od łacińskiego słowa laurus czyli wawrzyn. Laura to ta, którą uwieńczono wawrzynem. I jeśli wierzyć znaczeniu imienia zapisanym w Księdze Imion, druga córka Lewandowskich skazana jest na sukces, który wypracuje sobie jednak sama – z uporem, taktem i na podstawie zdobytej wiedzy. 

Pod wpisem Roberta Lewandowskiego o narodzinach Laury sypią się gratulacje z całego świata – tak od kibiców, jak i gwiazd sportu, show-biznesu, polityków i dziennkarzy. Dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk napisał: “Reprezentacja Polski kobiet ma genetycznie przygotowane już dwie nowe gwiazdy. Gratulacje!”. Zobaczymy.

Za wszystkie życzenia i gratulacje podziękowała też Anna Lewandowska i opublikowała dyskretne zdjęcie Laurki.

Laura❤️ Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️🙏 Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super👨‍👩‍👧‍👧

Fot.: Screen/Instagram/annalewandowskahpba

 

My także przyłączamy się do serdecznych gratulacji rodzicom i życzymy wszystkiego najlepszego dla całej rodziny. 

Kto jeszcze w 2020 roku zostanie mamą i tatą w świecie show-biznesu? Na trzecie dziecko oczekuje Małgorzata Rozenek-Majdan, ale nie tylko. Zobacz w galerii poniżej.

Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła marzenie o ciąży. Oto polskie gwiazdy, które urodzą w 2020 roku

 

 

POLECAMY TAKŻE: 20 zapomnianych imion dla dziewczynki. Kiedyś były bardzo popularne

20 zapomnianych imion dla dziewczynki. Kiedyś były bardzo popularne

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *