Czym zajmuje się mama? Fikcyjne ogłoszenie o pracę szokuje kandydatów

Czym zajmuje się mama. Fikcyjne ogłoszenie o pracę zszokowało wszystkich kandydatów. Niesamowity eksperyment!

To niesamowite nagranie uświadamia, czym tak naprawdę na co dzień zajmuje się każda mama. Pomysłodawcy projektu stworzyli fałszywe ogłoszenie o pracę i zamieścili je w internecie oraz gazetach. Odpowiedziało na nie wielu ludzi. Po przedstawieniu warunków, nikt nie był zainteresowany pracą na takich zasadach. Jeśli jesteś mamą, robisz to codziennie!  Gratulacje – jesteś najlepszym Dyrektorem Operacyjnym na świecie!

W ten sposób nagrane zostały rozmowy kwalifikacyjne, podczas których szybko okazało się, że nie każdy nadaje się na Dyrektora Operacyjnego. Mimo propozycji objęcia prestiżowego stanowiska, żaden z chętnych nie zgodził się na przedstawione warunki.

Czym zajmuje się mama? Fikcyjne ogłoszenie o pracę szokuje kandydatów

 

Okazało się, że wymagania, jakie związane są z tą pracą, przerastają wszystkich kandydatów. Co więcej – uczestnicy eksperymentu kwestionowali zgodność z prawem takiego zatrudnienia. „Tak, to w pełni zgodne z prawem!” – przekonywał fikcyjny pracodawca, który przeprowadzał rozmowę rekrutacyjną.

Praca 24 godziny na dobę, często w trudnych warunkach, bez możliwości zjedzenia lunchu czy przerwy w ciągu dnia. Obowiązkowa mobilność i gotowość do wykonywania pracy w pozycji stojącej przez większość czasu. Dodatkowo zajęcia w nocy i bezwzględna czujność na to, co dzieje się z pracownikami – pełna kontrola i odpowiedzialność za zapewnienie im wszystkich warunków do komfortowej pracy, a jednocześnie pomoc, gdy będą tego potrzebować. Wynagrodzenie? Za darmo!

Warto przeczytać: Inteligencję dziedziczy się tylko po matce! A po ojcu?

Co było dalej? I jakie reakcje pojawiły się ze strony kandydatów – zobaczcie w pełnym nagraniu. A potem puśćcie to dalej – bo to, że matka to najważniejszy i najtrudniejszy zawód świata, wcale nie dla wszystkich jest takie oczywiste. Ten eksperyment jest niesamowity!

 

POLECAMY TAKŻE: Każda matka marzy, by to zobaczyć podczas USG!

Każda matka marzy, by to zobaczyć na USG w ciąży

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *