Czym zajmuje się mama? Fikcyjne ogłoszenie o pracę szokuje kandydatów

Czym zajmuje się mama. Fikcyjne ogłoszenie o pracę zszokowało wszystkich kandydatów. Niesamowity eksperyment!

To niesamowite nagranie uświadamia, czym tak naprawdę na co dzień zajmuje się każda mama. Pomysłodawcy projektu stworzyli fałszywe ogłoszenie o pracę i zamieścili je w internecie oraz gazetach. Odpowiedziało na nie wielu ludzi. Po przedstawieniu warunków, nikt nie był zainteresowany pracą na takich zasadach. Jeśli jesteś mamą, robisz to codziennie!  Gratulacje – jesteś najlepszym Dyrektorem Operacyjnym na świecie!

W ten sposób nagrane zostały rozmowy kwalifikacyjne, podczas których szybko okazało się, że nie każdy nadaje się na Dyrektora Operacyjnego. Mimo propozycji objęcia prestiżowego stanowiska, żaden z chętnych nie zgodził się na przedstawione warunki.

Czym zajmuje się mama? Fikcyjne ogłoszenie o pracę szokuje kandydatów

 

Okazało się, że wymagania, jakie związane są z tą pracą, przerastają wszystkich kandydatów. Co więcej – uczestnicy eksperymentu kwestionowali zgodność z prawem takiego zatrudnienia. „Tak, to w pełni zgodne z prawem!” – przekonywał fikcyjny pracodawca, który przeprowadzał rozmowę rekrutacyjną.

Praca 24 godziny na dobę, często w trudnych warunkach, bez możliwości zjedzenia lunchu czy przerwy w ciągu dnia. Obowiązkowa mobilność i gotowość do wykonywania pracy w pozycji stojącej przez większość czasu. Dodatkowo zajęcia w nocy i bezwzględna czujność na to, co dzieje się z pracownikami – pełna kontrola i odpowiedzialność za zapewnienie im wszystkich warunków do komfortowej pracy, a jednocześnie pomoc, gdy będą tego potrzebować. Wynagrodzenie? Za darmo!

Warto przeczytać: Inteligencję dziedziczy się tylko po matce! A po ojcu?

Co było dalej? I jakie reakcje pojawiły się ze strony kandydatów – zobaczcie w pełnym nagraniu. A potem puśćcie to dalej – bo to, że matka to najważniejszy i najtrudniejszy zawód świata, wcale nie dla wszystkich jest takie oczywiste. Ten eksperyment jest niesamowity!

 

POLECAMY TAKŻE: Każda matka marzy, by to zobaczyć podczas USG!

Każda matka marzy, by to zobaczyć na USG w ciąży

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *