Jedz inaczej, a zajdziesz w ciążę! Oto 50 sposobów, by w końcu przejść na dietę

Na początek wyrzuć słowo dieta ze swego słownika. Plan zmian dotyczący jedzenia potraktuj jak przygodę, która przyniesie nie tylko świetny wygląd, ale także lepsze zdrowie, a co za tym idzie lepsze wyniki badań. Zrób to dla siebie – poczuj w końcu, że masz wpływ na to, co będzie dalej. Oto 50 ważnych punktów, które ułatwią ci start. W drodze do celu towarzyszyć ci będzie dietetyk Magdalena Kaliszewska, dzięki której odkryjesz, że życie może mieć zupełnie inny smak. 

Chcesz się pozbyć nadprogramowych kilogramów, by lżejsza oraz zdrowsza zawalczyć o ciążę? A może zbierasz się i zbierasz do tego, a jakoś nie wychodzi? Przeraża cię masa wyrzeczeń, nauki, liczenia, układania na nowo swojego menu? A może po prostu nie wiesz, jak się za to zabrać? 

Przed rozpoczęciem wdrażania planu zmieniania siebie i wszystkiego dookoła, proszę Cię – daj sobie czas.

To niezmiernie ważne w procesie zmian, które prawdopodobnie Cię czekają. Czas, jaki musisz sobie dać, to coś normalnego i koniecznego. Nie bagatelizuj tego – i naprawdę podejdź do czytania tego z cierpliwością. W zasadzie możesz rozpocząć lekturę od punktu 27, gdzie moim zdaniem wszystko się zaczyna. 

Trzymam za Ciebie kciuki! 

Jak zacząć zdrowo się odżywiać

 

  • Strony:
  • 1
  • 2
  • 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *