5 książek, które pobudzą libido lepiej niż suplementy

1. “Naga”

– Czytając wcześniej książki Megan Hart wiedziałam już czego się mniej więcej spodziewać. Wiedziałam, że będzie to najprawdopodobniej erotyk wymuszający na czytelniku wyjście ze strefy komfortu. Tak jest i tym razem, a jednocześnie jest “coś” więcej – pisze Karolina Jędraszek, recenzentka lubimyczytac.pl.

Ona potrzebuje pieniędzy na czynsz, on potrzebuje mieszkania. Jasny układ, przecież nie są sobą zainteresowani. To nic, że Alex Kennedy jest wysoki, ciemnowłosy i nieodparcie pociągający. Oliwia przecież – po poprzednich zawodach miłosnych – nie poszukuje kolejnego mężczyzny.

Pewnego dnia przekraczają granicę i nie ma już powrotu. Nie ma też wyrzutów sumienia… Oliwia jednak ciągle opiera się przed oddaniem Alexowi serca. Boi się związku z mężczyzną tak nietypowym.

2. “Nieczysta”

– Od dawna chciałam na własnej skórze sprawdzić, na czym polega fenomen powieści Megan Hart. Rzadko kiedy zbierają negatywne recenzje. Zdecydowana większość pełna jest ochów i achów, które jednak rzadko zdarzają się pod adresem literatury erotycznej. W końcu udało mi się jedną z nich zdobyć i tak szybko, jak mogłam, zagłębiłam się w pierwsze strony “Nieczystej”… i nie mogłam się oderwać – zachwyca się Nathalie Ross, recenzentka lubimyczytac.pl.

Słodycz znajdziesz w ekskluzywnej cukierni. Rozkosz przyniesie ci tylko to, co nieznane… Elle ma w sobie wiele emocji, ale przez ostatnie lata budowała wokół siebie szczelną tamę. Myślała, że wszystko w życiu musi mieć ustalone miejsce, że musi być przewidywalne. Dlatego dotąd wybierała bezpruderyjny seks z przypadkowymi kochankami jako sposób na życie. Swoim partnerom pozwala na wszystko, lecz nigdy nie całuje się w usta. Pragnie i pożąda, ale całą sobą broni się przed bliskością.

Słodycz życia odnajduje tylko w wyrafinowanych czekoladkach z ekskluzywnej cukierni. Nie spodziewa się, że spotka tam mężczyznę, z którym wyruszy w seksualną, porywającą podróż pełną erotycznych niespodzianek…

3. “Zniewolona”

– Erotyczne powieści Megan Hart nie mają sobie równych. Pisarka kreuje doskonałe historie, w których roi się od namiętnych scen, przy tym nie zapomina ona o innych warstwach fabularnych kreowanych opowieści. Autorka porusza w swych utworach ciekawe kwestie, a stworzeni przez nią bohaterowie to ludzie nierzadko borykający się z poważnymi problemami życiowymi – podkreśla Milla, recenzentka lubimyczytac.pl.

Emmaline, na skutek wypadku, jaki przeżyła w dzieciństwie, cierpi na krótkotrwałe, lecz uciążliwe zaniki pamięci. Choć w rzeczywistości trwają zaledwie kilka minut, w jej głowie zdają się nie mieć końca. Ataki utrudniają jej życie, ale z wiekiem nauczyła się nad nimi panować. Do czasu, gdy na jej drodze pojawia się… Johnny Dallesandro. Johnny Dallesandro jest cenionym malarzem, który żyje samotnie i świadomie unika popularności. W latach siedemdziesiątych zasłynął dzięki kultowym filmom z gatunku art porno. Jego nagie ciało okrzyknięto wtedy symbolem seksu. Złą sławę zapewnił mu również rozwiązły styl życia, jaki wówczas prowadził.

Podczas ataku dziewczyna przenosi się trzydzieści lat wstecz wprost na imprezę w domu Johnny’ego w czasy, gdy cieszył się on sławą dandysa i satyra. Po nocnej orgii zostaje ulotne wspomnienie żaru ciał, który Emm czuje na własnej skórze nawet po powrocie do rzeczywistości.

4. “Nieznajomy”

– Jest to zdecydowanie powieść dla kobiet o kobietach, o ich pragnieniach, namiętnościach, poszukiwaniu spełnienia… Nie można powiedzieć, że jest to typowy erotyk, moim zdaniem autorka dotyka tu wiele problemów – podkreśla Magda, recenzentka lubimyczytac.pl.

Tym razem mamy do czynienia z właścicielką zakładu pogrzebowego, który przejęła po ojcu. W wolnym czasie korzysta z usług nieznajomych, prościej mówiąc – płaci za seks mężczyznom, a także swoją anonimowość. Na jednym z takich umówionych spotkań, Grace podrywa przystojny Sam. Wszystko by się zgadzało – scenariusz, który obmyśliła i przedstawiła nieznajomemu w trakcie umawiania spotkania, cechy charakterystyczne nieznajomego, jakie jej uprzednio przekazano… Tylko nie przewidziała, że nieznajomy może okazać się prawdziwym nieznajomym, z którym pójdzie do łóżka, a nie tym, za którego zapłaciła. Grace jest kobietą niezależną, która odsuwa od siebie bliskich, trzyma dystans, nie angażuje się uczuciowo, gdyż nie chce cierpieć tak, jak cierpią bliscy osób, których chowa na co dzień.

Jednak Sam staje się jej osobistą obsesją, a przecież okazał się być zwykłym nieznajomym, z którym nawet nie wymieniła się numerem telefonu, nie podała swoich prawdziwych danych. Los potrafi namieszać w życiu niejednego człowieka…

5. “Trzy oblicza pożądania”

– Nie mam zbyt wielkiego porównania, bo jedyne powieści erotyczne jakie do tej pory przeczytałam to sławetny Grey i jego odcienie. Ale to było po prostu… mrrrruu. I Grey się chowa przy tej lekturze. I nie chodzi wcale tylko o sceny erotyczne, choć te tutaj były jak na moje gusta niezwykle smakowite. No, nie powiem, podobały mi się i działały mocno na wyobraźnię – zachwyca się Bafka, recenzentka lubimyczytac.pl.

Anne i James to szczęśliwe małżeństwo. Wspierają się i uzupełniają jak mało kto. Dzielą między siebie radości, smutki, a także swoje ciała, jak na małżeństwo przystało. Nic dziwnego się nie dzieje, dopóki na horyzoncie nie pojawia się przyjaciel Jamesa – Alex, z którym zna się od ósmej klasy. Między mężczyznami jest sporo tajemnic, niedokończonych spraw, o których Anne nie ma pojęcia. Pewnego dnia Alex wprowadza się do Anne i Jamesa.

Któregoś wieczoru, grając w karty, wypili dużo, lecz nie tak, aby następnego dnia nie pamiętać swoich czynów, ale wystarczająco, aby być odważniejszym. Mężczyźni składają kobiecie dość niespotykaną propozycję. Płonąca z pożądania Anne zgadza się na eksperyment Alexa i Jamesa. Co z tego wyniknie? Z jakim rezultatem?


Zestawienie książek erotycznych dla NiepłodniRazem.pl przygotowała: Aneta Wojtiuk


Polecamy także:

Gdy seks staje się obowiązkiem, czyli „seks na gwizdek” okiem seksuologa

 

 

Seks w ciąży. Czy jest bezpieczny dla dziecka i każdej ciężarnej?

 

 

Wibrator i planszówki – zaglądamy do sypialni par starających się o dziecko

 

 

 

 

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *