pozycje seksualne dla niej nieplodnirazem

5 pozycji seksualnych dla kobiet, które przypomną, jak czerpać radość z seksu

1. Pozycja seksualna Lady Makbet

Jest to pozycja, która sprawdzi się u każdej kobiety, jednak szczególnie mogą polubić ją te drobniejszej postury. 

Na czym polega? Mężczyzna siedzi na krześle lub innym przedmiocie. Jego partnerka siada na nim tyłem. Nogi kobiety znajdują się po obu stronach ud mężczyzny. 

Pozycja Lady Makbet jest wskazana dla kobiet, gdyż to one narzucają tempo, a także głębokość penetracji. Ponadto, umożliwia okazanie czułości, której potrzebuje kobieta – umożliwia przytulanie i pieszczenie piersi. 

2. Pozycja seksualna M

Pozycja pozwala skupić się na sobie i przyjemności. Partnerzy praktycznie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Mogą to urozmaicić np. trzymaniem się za dłonie. 

Na czym polega? Mężczyzna leży na wznak, a jego nogi są zgięte w kolanach. Kobieta kładzie się na nim tyłem, głowę ma na wysokości jego kolan, a stopy opiera na ramionach. Jej plecy oparte są o nogi partnera.

W tej pozycji także kobieta decyduje o tempie i głębokości penetracji. W tej pozycji penis stymuluje przednią ścianę pochwy, dlatego także u kobiety może dojść do wytrysku.

3. Pozycja seksualna zaplątani

Kolejna pozycja, która sprawdzi się u każdej kobiety, jednak szczególnie mogą polubić ją te drobniejszej postury. 

Na czym polega? Mężczyzna siedzi z wyprostowanymi nogami. Siada na nim kobieta. Następnie nogami oplątuje partnera, mężczyzna zaciska swoje nogi, a także obejmują się rękami. 

W tej pozycji także partnerka określa tempo i stopień penetracji. Splątane nogi wzmacniają doznania. Wzmacnia przyjemność, gdyż partnerzy patrzą sobie w oczy, mogą wzajemnie się całować, a także mężczyzna z łatwością może pieścić piersi i łechtaczkę. 

4. Pozycja seksualna na jeźdźca

W tej pozycji kobieta praktycznie sama doprowadza się do orgazmu. Jest lubiana nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn.

Na czym polega? Mężczyzna leży na wznak, natomiast partnerka siada na nim tak, by pochwa była na wysokości penisa.

Oprócz tego, że to kobita wyznacza tempo i głębokość penetracji, to mężczyzna może w tym czasie pieścić łechtaczkę i piersi partnerki. Dla urozmaicenia: partnerka może siedzieć na mężczyźnie także tyłem. 

5. Pozycja seksualna na łyżeczki

Ta pozycja idealna dla zmęczonych lub leniuchów. Bez wysiłku, a z ogromną przyjemnością!

Na czym polega? Partnerzy leżą na tym samym boku, obok siebie – mężczyzna z tyłu, kobieta z przodu.

Stymulacja jest powolna, a stosunek dłuższy. Urozmaiceniem może być przytrzymywanie pośladków kobiety w celu regulacji tempa penetracji. Lubią ją szczególnie kobiety, gdyż intensywnie stymuluje punkt G.


Polecamy także:

Komunikacja seksualna. Czy dla niepłodnych mówienie o seksie ma sens?

 

  • Strony:
  • 1
  • 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *