Gość specjalnym prof. Rafała Kurzawy – dr Wojciech Kolawa

Zarejestruj się

Witaj w Kawiarence Płodności. W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kawiarence dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by spełnić marzenie o Dziecku. Rozgość się i znajdź „stolik” dla siebie. Serwujemy wiedzę najlepszych ekspertów, wsparcie psychologów, pomoc na każdym etapie starań o ciążę. U nas poczujesz się swobodnie i bezpiecznie – bez oceniania i hejtu. Poznasz tu ludzi, którzy w pełni Cię zrozumieją. Pamiętaj, u nas nie ma złych pytań na temat (nie)płodności – wszystkie są ważne i na wszystkie dostaniesz odpowiedź. Zadawaj je naszym Ekspertom śmiało! Zapraszamy do środka – zawsze, kiedy potrzebujesz.

Partnerzy merytoryczni

Zapraszam

prof. Rafał Kurzawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland

 • This topic has 2 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 1 year temu by MALMI.
Viewing 2 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #32034

    

   Szanowni Państwo,
   już 15.10.2020 r. gościem specjalnym prof. Rafała Kurzawy  – dyrektora medycznego TFP Polska, będzie dr Wojciech Kolawa, kierownik lecznictwa i OMWP, ginekolog-położnik-onkolog z CM Macierzyństwo w Krakowie. 

    

   Tutaj można pozostawić swoje pytanie do naszych wybitnych Ekspertów, z tematyki ONCOFERTILITY

   – płodność w obliczu choroby nowotworowej.

    

    

    

   Obserwuj  nasze kanały SM,  poinformujemy Cię, kiedy można oczekiwać odpowiedzi na zadane pytanie 
   nieplodni_razem: https://www.instagram.com/nieplodni_razem/?hl=pl                              
   vitrolive_tfp_polska: https://www.instagram.com/vitrolive_tfp_polska/?hl=pl
   Niepłodni Razem: https://www.facebook.com/nieplodnirazem
   Vitrolive: https://www.facebook.com/Vitrolive

   ————————————————————————————————————————————————————————————————

    

   UWAGA!! UWAGA!!
   Kawiarenka Płodności zyskuje nowego partnera – klinikę Centrum Medyczne Macierzyństwo z Krakowa i staje się działaniem wspólnym The Fertility Partnership Polska!

   1.10.2020 to WYJĄTKOWA DATA – otwarcie kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska!!

   W ramach ogólnopolskiej kampania edukacyjna „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska, przez 10 tygodni specjaliści klinik Vitrolive oraz Macierzyństwa dostarczać będą wiedzę i porady na temat zasad zachowania zdrowia reprodukcyjnego.

   W trakcie kampanii w tych 2 ośrodkach będzie można ZA DARMO wykonać pulę badań AMH oraz seminogramy, a także otrzymać vouchery na podwójne (pierwszorazowe i kolejne) bezpłatne konsultacje do specjalistów The Fertility Partnership Polska, w tym prof. Rafała Kurzawy – Dyrektora Medycznego porozumienia.

   Działaniom patronuje Nasz Bocian oraz Fundacja PoMOC dla Płodności, zaś partnerem w edukacji jest firma Ferring.
   Matronat medialny objął serwis Plodnosc.pl

   Śledźcie media społecznościowe klinik @Vitrolive i @Macierzyństwo oraz ich Instagram @kliniki_tfp_polska, a będziecie jako pierwsi wiedzieć o uruchamianiu darmowych pakietów!
   MY POLECAMY!

   Pozdrawiamy ciepło 🙂

    
  • #32074

   wioletta 77
   Participant

   Witam. Mąż po leczeniu 8 lat temu chemia. Chloniak. Po leczeniu urodziła nas się zdrowa córka 1,5 roku temu ciąża ob umarła w 19tyg. Ale to wina krwiaka który znajdował się nad lo zyskiem. Od ponad roku staramy się i nic. Mąż zrobił badania nasienia. I wyszły nie najlepsze. Objętość, 1,3 . Ilość w ejakulacie 31,4×10>6, ruch postepowya+b26, a+b+c32 morfologia 7.czy jest szansa na poczecie naturalne? PH. 8,2dziekuje

  • #32095

   MALMI
   Participant

   Dzień dobry, jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze samoistne, drugie powikłane zaśniadem groniastym. W wyniku wysokich wyników bhcg i zmian w macicy jestem po chemioterapii daktynomycyną. Leczenie zakończone w czerwcu tego roku. Bardzo proszę o poradę i kierunek jakie badania należałoby wykonać myśląc o kolejnych staraniach? Jestem świadoma, iż należy zaczekać rok i prowadzić kontrolę po zakończeniu leczenia. Nadmienię iż posiadam zdrowego syna z pierwszej ciąży całkowicie prawidłowej.

Viewing 2 reply threads

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.